2737
2734

دخترم از ۲۴ ساعت قبل تب داره اولین تبش ساعت ۳ صبح دیروز بود و از دیروز تا الان همش دارو‌میدم ولی تبش بالا میره باز با دارو پایین میاد درمانگاه و بیمارستان  بردمش گفتن تا فردا صبر کن اگه علائمش بهتر نشد اونوقت تست میگیرن و شکمم دردم داره فقط تب و شکم درد دوسال و چهارماهش میشه راهنماییم کنید ؟

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  

شاید مسموم شده، چیزی نذاشته دهنش؟

ان شاءالله زودتر خوب بشه 💚

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
شاید مسموم شده، چیزی نذاشته دهنش؟ ان شاءالله زودتر خوب بشه 💚

نه عزیزم دکتر گفت مسمومیت نیست چون استفراغ اصلا نداره الان دمای بدنش ۳۷/۲ هستش چون بیماری ریه هم داره خییلی نگرانم

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دندون نداره دیگه برای در اوردن

فکر نکنم چون همش در اومده دوسال و چهارماهش 

نه عزیزم دکتر گفت مسمومیت نیست چون استفراغ اصلا نداره الان دمای بدنش ۳۷/۲ هستش چون بیماری ریه هم دار ...

توکلت به خدا باشه عزیزم 

امیدوارم هرچی هست راحت برطرف بشه🙏

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
توکلت به خدا باشه عزیزم  امیدوارم هرچی هست راحت برطرف بشه🙏

انشالله براش دعا کنید 😭😭

فکر نکنم چون همش در اومده دوسال و چهارماهش 

انشاالله کرونا زودتر تموم شه و این نگرانی دائمی راحت شیم.انشاالله که چیزی نیست عزیزم.بهش مایعات گرم.و ابمیوه بده.اب لیمو و پرتقال.شاید سرماخوردگی باشه

2740
انشاالله کرونا زودتر تموم شه و این نگرانی دائمی راحت شیم.انشاالله که چیزی نیست عزیزم.بهش مایعات گرم. ...

انشالله چشم حتما چیزایی که گفتین رو‌میدم نمیدونم سرماخوردگی هم نیست چون دکترش چیزی نگفت

انشالله چشم حتما چیزایی که گفتین رو‌میدم نمیدونم سرماخوردگی هم نیست چون دکترش چیزی نگفت

انشاالله زود بهتر میشه با گوشت  بلدرچین براش سوپ سبزی درست کن.هویج و پیاز و کدو توش رنده کن که نفهمه و بخوره

انشاالله زود بهتر میشه با گوشت  بلدرچین براش سوپ سبزی درست کن.هویج و پیاز و کدو توش رنده کن که ...

چشم ممنونم