2737
2734
عنوان

تبریک به استقلالی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1425 بازدید | 143 پست
وقتی کم میارین همینو میگین دست های پشت پرده و تبانی برو عاااامو

شما هم وقتی کم میارید میگید برو عامو🤣🤣✌

پولدار نیستم .ارزوی پولدار شدن رو دارم .دیدینش سلام برسونید بهش و بگین منتظرشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاش زودتر میزاشیم گل بزنین بابا اینکارارو نکنید اونموقعی ک استقلال ۶ تا بهتون زد ما صدامون درنیومد گ ...

چند روز به احترامشون سکوت کردیم🤣🤣🤣💙

شمام تو حسرت قهرمانی چند کاپ همزمان،تو چند بار قهرمانی پشت سر هم، تو 6 گل خورده تون بمونید😊😍😂

قراره باباتون بره

اونوقت برمیگریم 💙✌

سخت نگیرید بابا نظر و احساس هرکی برای خودش محترمه ... بهم توهین نکنیم این کری خوندنا هم تفریحه 😍🥰

😊😊🙏

2740
اهنگ بذار تو حال خودم باشمو دان کن مخو شو تو افق یا علی...

باشه ولی تو افق محو نمیشم 

محو بهترین و سرترین تیم کشورم میشم که با پارتی بازی بالا نیومده هرچی داره از خودشه نه بابا مسعودشوووون

شب خوش 

میشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات مهمونم کنید  
کاش زودتر میزاشیم گل بزنین بابا اینکارارو نکنید اونموقعی ک استقلال ۶ تا بهتون زد ما صدامون درنیومد گ ...

شما بازی که نبردی صدات در وامده وای به حال اینکه 6 تا زده باشی هیچی نگی .اینم از عجایب روزگاره .اخ اخ که چقدرم خودتون خواستید گل بزنید .پس اون بازی علی اصغری برای چی بود هر چی توپ میمود دستتون میزدید زیرش که اون قد بلندا که فرستادید زیمن بلکه بتونن گل بزنن .بدو تا برسی .راستی چندم جدولید ؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه سخت ترین جای کار اینکه تظاهر کنی هیچی نشه .

چند روز به احترامشون سکوت کردیم🤣🤣🤣💙

بد باختن خدایی باید بجای چند روز یه ماه سکوت میکردیم😂حالا بیا و خوبی کن الان دارن واسمون شاخو شونه میکشن 

بد باختن خدایی باید بجای چند روز یه ماه سکوت میکردیم😂حالا بیا و خوبی کن الان دارن واسمون شاخو شونه ...

چون در حد ما نیستن

بزار به همین برد ها دلشون خوش باشه

هر چی می خوان خودشون رو به استقلال نزدیک کنن نمیشه🤣

شما بازی که نبردی صدات در وامده وای به حال اینکه 6 تا زده باشی هیچی نگی .اینم از عجایب روزگاره .اخ ا ...

درسته اول جدول نیسیم 

ولی شمایی که اول جدولین زیاد افتخار نکن همش کشکه و حمایتای کله گنده های همیشه در صحنه  

2706