2752
2734
عنوان

سه ماه بعد سزارینتون تا چند کیلو برداشتینو هیچی نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو تاپیکای قبلت هم گفته بودم دیگه الان مشکلی نیست ۸.۹ کیلو هم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
تا ۱۰ روز مراعات کن بعد مثل قبل من دوبار سزارین شدم

یعنی تا ده کیلو هم برداریم مشکلی نداره عزیزم برای بخیه های داخلی 

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
2731
عزیزم تو تاپیکای قبلت هم گفته بودم دیگه الان مشکلی نیست ۸.۹ کیلو هم

آخه عشقم هرکسی یه طوری میترسونه من همش میترسم از داخلی ها واسه همین خیلی مراعات میکنم از بس داغون شدم تو مدت حاملگی و بعدش 

یعنی بعد سه ماه من تا ده کیلو بردارم اوکیه 

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
آخه عشقم هرکسی یه طوری میترسونه من همش میترسم از داخلی ها واسه همین خیلی مراعات میکنم از بس داغون شد ...

نه عزیزدلم مشگل نیست 

من بعد دوماه سزترینم رفتم خونم همههههه کارارو خودم میکردم ینی تا چندکییلو هم برمیداشنم مشکلی نبود

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
داخلی ها خیلی ترسناکن اگه باز بشن 

نه باز نمیشن مگه الکیه فقط باید مرتب خشک وتمیز باشن چیز سنگین هم اصلا برندار با کسی تعارف داری مگه 

من دوماه بعد زایمان اساس کشی داشتیم یه دونه نخود جابجا نکردم‌ ظرف وکاسه هامو مامانم و مادرشوهرم گذاشتن تو کابینت و برام‌چیدن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تو دوماهگی کریر رو با بچه بلند کردم از بیرون باز شد تقریبا همش😁 مراعات کن تا ۶ماه 

چند کیلو میشد تقریبا 

نه باز نمیشن مگه الکیه فقط باید مرتب خشک وتمیز باشن چیز سنگین هم اصلا برندار با کسی تعارف داری مگه&n ...

تا ده کیلو اوکیه؟

نه عزیزدلم مشگل نیست  من بعد دوماه سزترینم رفتم خونم همههههه کارارو خودم میکردم ینی تا چندکییل ...

تا ده برداشتین اوکی بود؟

2706