2737
2739
عنوان

خواهرانه هر تجربه‌ای واسه بعد از سزارین دارید رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 81 پست
عزیییییزم زنده باشی❤️😅

حتما پمپ درد برای بعد از عمل درخواست کن، کمپوت گلابی ، بیسکوییت ساقه طلایی، شورت توری یکبار مصرف از داروخانه بگیر بگو برای سزارین میخوام، پوشک بزرگ، لباس شیردهی، 

... و من به تو ایمان دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیراندازمخصوص سزارین و سوتین شیردهی و دوتا شورت نخی همراهتون باشه برای بیمارستان 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

سعی کن روزای اول اصلا چیزای نفاخ مثل حبوبات و سبزی و سالاد نخوری که بچه دل درد نگیره.. ولی مواظب باش یبوست هم نگیری که اذیت میشی و به بخیه هات فشار میاد.. چیزای ملین و سوپ و شربت منیزیم استفاده کن تا شکمت کار کنه  

2728
ممنون عزیزم لطف داری❤️ ببینم دیجی کالا داره😅

اول داخل اتاق عمل یا وقتی از اتاق عمل اومدی بیرون سرتو اصلا تکون نده حرفم نزن بالش هم زیر سرت نذار روز اول که سردرد نشی. بعد عملم میگن نسکافه بخور که اصلا فایده نداره چون کافئینش کمه دوتا نوشیدنی انرژی زا مردانه یا هایپ بگیر و بخور زود اثر بی حسی از بین میره و مایعاتم تا میتونی بخور خصوصا آب هم زودتر شیرت میاد و هم اثر بی حسی زود ازبین میره تورو خدا اینا رو انجام بدین مایعات فراوان خودشون نمیگن ولی گاهی نیازه سرم برنی. برای نی نی  لباس ۲ یا ۳ دست بردار کریر و ... نیاز داری لواز آرایشم بردار موقع مرخص شدن نیازت میشه قبل عملم آرایش کن،🙃 سعی کن خودت کم کم بلند بشی از میله های تخت کمک بگیر بشینی و بعدم راه بری فقط بار اول یکم سخته. شیافم خود بیمارستان میدن ۲ ساعته استفاده کنی اذیت نشی. هفته اولم اعصابت ضعیفه و دوس داری سکوت باشه پس جای شلوغ زیاد نرو بعد ۲ هفته تو جمع باش که افسردگی نگیری،🥰 هفته اولم غذاهای آبکی مثل آبگوشت و چلو گوشت و... بخوری شکمت سفت نشه که اذیت نشی، نبات و پسته و بادام و نخودچی و فندق خرفه رو باهم آسیاب من بعد هر غذا چند قاشق بخور هم شیرت خوشمزه میشه و همه چی میتونی بخوری و هم مقویه پسر من شیر خشک نگرفت بنا به دلایلی میدادم بهش انقد شیرمو خوشمزه میکردیه کاسه ی کوچولو و دستمال نرم و تمیز کوچولو هم بذار کنار وقتی نی نی خرابکاری کرد با اون پاکش کنی شرمنده طولانی شد به سلامتی زایمان کنی عزیزم،🥀🥀🥀🥀😍🥰

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2738

برا داخل بیمارستان پوشک بزرگ یه بسته ببر و شرتم یکبار مصرف ببر یا جوری باشه که شورتا و استفاده کردی بندازی دور

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
راستی شیردوشم بیمارستان داره ، برقیشو میدن اگه احتیاج داشتی خیلی راحت تره ،  شیشه ام نمیذارن ب ...

مرسی عزیزم

آره شیر دوش برداشتم 

جدی شیشه نمیذارن؟

اتاقم خصوصیه یعنی بازم کار دارن؟

2706