2737
2734
عنوان

خواهرانه هر تجربه‌ای واسه بعد از سزارین دارید رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مرسی مرسی واقعا عرق نعنا شیرمو تلخ نمیکنه؟ خودمم قصد دارم انشالله شبا رو کلا بهش شیرخشک بدم را ...

اگر کاملا بدی دیگ سینتو ول میکنه زیادم نده بهش

نعنا خوش بو میکنه نفخ شیرتم میبره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2731
نه کامل که نمیدم همون شب به شب به نظرت خوبه؟

یه وعده ۳۰تا بدی ۲ساعت میخوابه وعده بعدیو خودت بده

بچه ک تو شب مک بزنه باعث میشه شیر زیاد شه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
من اینو دیدم چون دکترم نوشته شکم بند پس از زایمان اما اونی که شما فرستادی انگار خیلی سفت  ...

واسه منم شکم بند بعد زایمان بود دیگه ، اونی که عکسشو دادم

آره قشنگ سفت و محکم بود تازه اویلش دونفر برام محکم میکشیدن میبستن ، یعنی قشنگ محکم ببند

زیادم اذیت نمیشی نگران نباش

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
واسه منم شکم بند بعد زایمان بود دیگه ، اونی که عکسشو دادم آره قشنگ سفت و محکم بود تازه اویلش دون ...

این اسم و‌ مدل خاصی داره؟

چون هر شکم بند پاک سمن یه مدل و کد داره انگار

راستی شیردوشم بیمارستان داره ، برقیشو میدن اگه احتیاج داشتی خیلی راحت تره ، 

شیشه ام نمیذارن بدی به بچه ، اگه لازم شد با سرنگ باید بدی

آب قلم و ماهیچه و آب هویج بگو برات بیارن روز اول ، که شیرت زیاد شه مشکلی نداشته باشی

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
ممنون عزیز دلم امیدوارم راحت بگذره شورت یا شورتکس؟ بعد اینکه اومدم خونه هم همچنان پوشک بذارم یا ن ...

من شورت معمولی استفاده کردم فقط روز اول و دوم خیلی خونریزی داشتم که از پوشک ساده بچه استفاده کردم چون نوار بهداشتی کم بود و پس میداد به لباسم.. ولی روز سوم فکر کنم بود دیگه همون شرت معمولی با نوار بالدار بزرگ.. حالا شاید تو خونریزی خیلی نباشه از همون اول نوار بالدار بزرگ بزاری بس باشه

2706