2733
2734
هرچیم باشه بازم خونی ک تو بدنت جریان داره قرمزه ‌ ❤❤❤

چه ربطی داره؟😐

بخوایم اینجوری به مسائل نگاه کنیم که خیلی چیزا میشه گفت 

مثلا اینکه همه مون زیر آسمون آبی رنگ زندگی میکنیم 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
با عرض معذرت باید بگم رنگ به رخسار گل محمدی نموند....😂😂😂😂 استقلال همیشه تهاجمی بازی می کنه

بعله از ترس ب حالت نشستن تو دستشویی نشسته بود زمین دستشم تا ته تو دهنش😐😂

اون ک بعله ...

همیشه تو دربیا تهاجمی و بهتر بازی کرده حتی اگه پرسپولیس برده باشه

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🤣🤣🤣🤣 دیگ عادت کردن 

تا رانت و فساد پرسپولیس تو دنیای فوتبال بیداد کنه بقیه تیما مجبور میشن که عادت کنن🙃

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
🤣🤣🤣 پس الان فهمیدی موقعیتامون زیاده ... خودت سوتی دادی🤣 فعلا ک لک سیل راه انداخته وسط زمین بش ...

کدوم موقعیت اینارو ک با زمین زدن و هل دادن رسوندین دم دروازه😂😂😂😂😂

فعلا مواظب باشین مظاهری خودشو ب غش  کردن نزنه😂😂😂

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
فوتبال ادبیات نیست که شعر و سبک شعرش مهم باشه  فوتبال به سبک بازیه  به تلاشیه که بازیکنا ...

⁦❤️⁩خــوشــتـريـــن رنــگ مـحـبت در وجـود / اي کــه پيـــکــارت تعــصـب مي ســرود⁦❤️⁩

⁦❤️⁩ بـــا تــو هســتـــم باتو اي يــــار نفـيـــس / پرسپوليسم پرسپوليسم پرسپوليس . . .⁦❤️

اینم گل😎 اینم سبک بازی و تلاش😍💪

پرسپولیس 1

استقلال 0 😃🤭

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
🤣🤣🤣 پس الان فهمیدی موقعیتامون زیاده ... خودت سوتی دادی🤣 فعلا ک لک سیل راه انداخته وسط زمین بش ...

حالتوووو خریدارم😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

موقعیت ک مهم نیست ی ضد حمله ی گل ب این میگن تیم❤💪😍

❤💋حس قشنگیه زن بودن برامردی ک همه دنیاته🫁❤
اقا من شرط بندی کردم اگه نبره باید شام بدم به 7 نفرررررررررررررر

پول نذری داری؟؟؟

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
استقلالیا کجایین🤭🤭روتون میشه بیاین 

پول نذری داره اسی ب نظرت؟؟ 

کمک کنیم؟؟

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2706