2737
2739
عنوان

چگونه دختر مناسب پیدا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3854 بازدید | 159 پست
سالهاست کار میکنم خونه و ماشینم دارم پدرمم هست اینها باعث شده به شدت فساد خیز شم اگر یکی دوسال دیگه ...

همي الان گفتي با كسي نيستي دختراي طفل معصوم اميدوار شدن

الان فسادخيز شدي   تا دو دقه ديگه چي بشي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون ازتون ولی با اینکه خیلیی رعایت میکنم ولی خواه یا ناخواه وارد روابط غیر عرفی میشم بهتره بگ ...

چقدر خوبه که شما روابط غیر اخلاقی رو قبول ندارین ..متاسفانه بعضیا ازدواج رو توی این سن کودک همسری می دونن ولی دوستی واینجور چیزا رو عالی ...ان شاءالله یه شخص عالی براتون پیدا بشه وتوی زندگیتون خوشبخت بشین

🌺🌺🌺🌺اللهم عجل لولیک فرج🌺🌺🌺🌺اللهم صل علی محمد وآل محمد
2728

میتونید طرح هدای دانشگاه شهید بهشتی ثبت نام کنید اونجا روانشناسایی هستن که با توجه به شرایطتون بهتون موردمناسب ازدواج معرفی میکنن و شرایط آشنایی رو هم تا حدودی فراهم میکنن توی نت سرچ کنید میاد

سالهاست کار میکنم خونه و ماشینم دارم پدرمم هست اینها باعث شده به شدت فساد خیز شم اگر یکی دوسال دیگه ...

حتما ازدواج کن سنت  زیاد نیست کمم نیست که 

این طوری بهتره میتونی سره فرصت هر وقت دلم خواست بچم بیارید نه که نگران باشی چون سنت داره میره بالا با بچت فاصله زیاد داری سریع بعد زن بخوای بچه دارم بشی 

مثل خواستگار من 9 سال از من بزرگ تر بود 38 سالش بود گیر داده بود سال اول بچه میخوام 

خب من 29.و بچه نمیخواستم درسته سنم کمم نیست ولی خب به این زودی نمیخواستم 

میگم که اون هول بود چون داشت سنش بالا می‌رفت... 

برو برادر من حالا که تو خودت میبینی دلت میخواد ازدواج کنی با چشم باز ازدواج خوبی داشته باش 

انشالله خوشبخت بشی 

2738
2706