2733
2734
عنوان

چگونه دختر مناسب پیدا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3854 بازدید | 159 پست
سنت كمه وقت ازدواجت نيس خودمم بيست سالمه  من دخترم تازه وقت ازدواجم نيس شما كه پسري

خیلی ممنون ازتون ولی با اینکه خیلیی رعایت میکنم ولی خواه یا ناخواه وارد روابط غیر عرفی میشم بهتره بگم شدم میخوام بیشتر نشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نی نی سایت بره بیرون      

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
ن اصلا  فامیل به هیچ عنوان خداروشکر کن نداری  من با کلی عذاب وجدان بهشون میگم ن  ...

اینکه خودشون بیان خاستگاری ک اره ،اینکه واسطه باشن را میگم من متاسفانه ندارم خیر خواه ،کسی هم ک خودش میاد نمیزارن و ب هم میزنن

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد
2728
چقدر بدم میاد ازینجور آدما

خیلی رفتاراشون بده بعد مادرمنم جوابشو حسابی داد طرف هم بدش اومد و دیگه زنگ نزد ولی من اینجا تاپیک میزنم یا تو تاپیک دیگران میگم که خیلی از کسانی که خانواده پسر دارن بفهمن این رفتار بدیه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2740
همیشه با گل بریدخونه  همیشه همسرت رو بوس کن  براش کادو بخر  رستوران ببر  سور ...

همیشه اینجوری رفتار کن وقتی ازدواج کردی 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
به نظرم فعلا ازدواج نکن بزار بیشتر پیشرفت کنی و به یه جایی برسی پس انداز کافی داشته باش  ازدوا ...

سالهاست کار میکنم خونه و ماشینم دارم پدرمم هست اینها باعث شده به شدت فساد خیز شم اگر یکی دوسال دیگه دلمو بند نکنم شاید هیچ وقت نشه

یعنی برم رل بزنم؟ با دختری باشم که واسه یه عمر نمی خوامش؟ بهتر نیست دلمو بند کنم تا سلامتم حفظ بشه؟

نه چه حرفیه دوتا گسر عموهای من 20 ازدواج کردن الان هم زن پایه دارن هم بچه   ام زندگی خودشون 

خیلیم راحتا و خوشبخت 

همشم با زناشون و بچه هاشون گی تفریح خوش گذرونین 

2706