2737
2734

ما خونمون تهرانه یک ساله ازدواج کردیم. مادر شوهرم با دوستش تور واسه مشهد گرفتن از شهرستان دیشب اومدن خونمون خوابیدن که صبح برن مشهد. من سرکار بودم دیروز عصر رفتم از ترمینال اوردمشون سریع برنج درست کردم خسته و کوفته تازع پریود شدم ظرفارو شستم. بعد اومده عیدی که مادربزرگ شوهرم بعد چند وقت داده بهمونو اورده میده به شوهرم بیا اینو مادرجون داده چون نرفتین خونشون بدم بهت ( تازه عروس دامادین و اینو باید میداد به عروس در اصل) بعد شب میخایم بخابیم هی میگه خدا واسه علی ( شوهرم) خیلی معجزه کرد این از خونش این از ماشینش. ینی همیش میگه علی. همش از پسر خودش میگه. من واقعا از حرفاش زورم میگیره این ماشینو خودم دارم قسطشو میدم. من دو برابر پسرش حقوق میگیرم. دیگه نمیگه این دختر داره انقد زحمت میکشه تو این خونه اینجوری نگم. نمیدونم حالا اینارو به شوهرم بگم یکم بفهمونه بهش یا نه؟ در کل مهربونه به خدا دلم میخاد با این رفتاراش باعث نشه ازش بدم بیاد! میدونم که شوهرن بهش میفهمونه که ناراحت میشم ولی بگم یا نه؟

ببین من خودم بهم بگه نمیتونم هودمو کنترل کنم و به شوهرم میگم اما شما اگه میتونی چیزی نگو ولش کن خود شوهرت میفهمه ضمن اینکه وقتی میگف علی شانس آورده میگفتی بله که شانس آورده بزرگتریت شانسش تو زندگیش من بودم 

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب پسرشه دیگه  چه توقعاتی از مادرشوراتون دارین. همین که نمیگه پسر من خود به خود حامله هم میشه ...

دیگه نسل این حرفا نیست یا باید حالیش بشه اینارو یا پسرشو بذاره ور دلش جدا شم

2731
ببین من خودم بهم بگه نمیتونم هودمو کنترل کنم و به شوهرم میگم اما شما اگه میتونی چیزی نگو ولش کن خود ...

منم نگم دلم اروم نمیشه قلبم درد گرفته میخام بهش بفهمونم کاراش زشته فقط بفهمه

2738

عزیزم این حرفا زیاده همه هم میشنون از مادر شوهرم من هزاران بار شده ولی یه توصیه واسه اینکه هم تنش توی زندگی خودتو شوهرت درست نشه هم خودت آرامش داشته باشه لازمه به هر حرفی واکنش ندی یعنی در واقع نشانه بلوغه ذهنیه که واکنش ندی یه گوش در یکی دروازه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706