2737
2739
عنوان

خانم زرنگ

430 بازدید | 22 پست

به کسی که تند و فرزه  و کاراشو زود انجام می ده میگن زرنک 

به کسی که پرحرف نیس اما خوش صحبته

کسی که پس انداز داره

کسی که ت. سه سوت غذا آماده می کنه

کسی که موقع عصبانیت می تونه خودسو کنترل کنه

کسی که وقتی تو جمع شوهرش سبکش می کنه هیچ عکس العملی نشون نمیده 

کسی که بچه هاش همیشه تمیزند 

کسی که برای خودش ارزش قائله مثلا بدون دستکش ظرف نمی شوره تو خوته اش و مهمونیاش 

کسی که  تو جمع همیشه موقع بحث ها همیشه  یا نهایتا درست ترین نظرات رو میده 

کسی که با بقیه رودربایستی ایجاد می کنه

کسی که موقع شوخی یا حرف های نامربوط تو جمع خودشو گیج می کنه و نمیگه و بخنده و همراهی کنه!

کسی که با نوجوان ها راحت ارتباط می گیره 

خانم زرنگه از نظر من

شما هم نظر بدین خانم زرنگ کیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اینم بگم کسی که تو زندگیش یه قانون و دیسیپلین های خاصی را از اول پایه گذاری می کنه 

مثلا میگن سیگار تو حیاط باید کشیده شه 

یا بدون دستکش ظرف نمی شورم

یا ساعت یک به بعد خواب و تلویزیون تعطیل 

حالا هر چی...

دیگرات میفهمن خونه ی این ادم حساب کتاب داره 

و روش حساب می کنن

2731
اون موردی که گفتین  وقتی تو جمع شوهرش سبکش کرد هیچ عکس العملی نشون نمیده  پس زرنگه!! ...

نه اشتباه نکن 

من مثل تو فکر می کردم

دعوا یا جواب دادن مرد شنا رو پشیمون نمی کنه تو اون لحظه فقط باعث میشه دعوا ادامه پیدا کنه بعد باعث میشه اون وسط بیشتر سبک شی دوما ۴ نقر دیگه بیشار ازت نقطه ضعف می گیرن سوما خیلی ها خوشحال میشن 

عزیزم تک تکشو از روی تجربه ی زندگی اطراقیانم گفتم

2738
همیشه یکی هست که خودش یه نظر سازنده نده  و راحت مسخره کنه

خب شما تاپیک زدین  تبادل نظر خواستین منم تواون یکی پست گفتم!

پس باید جنبه شنیدن نظرات مخالف و حتی شوخی هاروهم رو داشته باشین!

از یه خانم#زرنگ#باسیاست بعیده این چیزارو ندونه😉

من با اینکه شوهرش تو جمع مسخره یا تحقیرش کنه یا به قول شما سبک هیچ عکس المعلی نشون نده مخالفم نمیشه که هیچ ریکشنی نشون نداد نمیگم جر و بحث کنه یا دعوا ولی می‌تونه عکس المعلی نشون بده یا محترمانه و عاقلانه حرفی بزنه که همسرش متوجه بشه 

خب شما تاپیک زدین  تبادل نظر خواستین منم تواون یکی پست گفتم! پس باید جنبه شنیدن نظرات مخالف و ...

ببین من واقعا حوصله ی بحث ندارم 

اما این برات تجربه بشه از چیزی که خوشت نیاد اقلا مسخره اش نکنی 

انقدر اطلاعات عمومیت رو بالا ببر و انقدر فن بیانت رو قوی کن که اگر از جیزی ، نظریه ای و حرفی خوشت نیومد خیلی زیرکانه طرف رو به چالش بکشی 

اینکه بیای بگی هشتگ کانال خانم های قری یعنی به نام خدا ... من هیچی از روانشناسی نمی دونم! هیچی از روابط زوجین نمی دونم هر چیزی هم که از زبان یه زن گفته بشه یعنی یه مشت شوهر ذلیل اومدن درباره اش تز دادن! پس هشتگ خام های قری 

اما اگر چهار تا کتاب مطالعه کرده باشی یا یه کم روی مشکلات اطرافیانت زوم کنی خیلی قشنگ تر میای دلایلت رو می گی 

من می تونستم بیام نامحترمانه جوابت رو بدم لما وقت گذاشتم برات و تایپ کردم تا بدونی باید سطح خودت رو بالاتر ببری از مطالعه از اینکه تخصصی نظرتو مطرح کنی 

خانوم زرنگ اونیه ک همیشه بدنش تمیز و بدون مو باشه واقعا مهمه این مسئله

خانوم زرنگ همیشه یه چیزی واسه رو کردن داره کسی نمیتونه ب راحتی سر از کارش دربیاره 

مهربون باشه با همسر و فرزنداش

2706