2737
2734
عنوان

آیا دعا و طلسم واقعیت داره؟

478 بازدید | 17 پست

پسر یکی از آشناهامون هفت هشت سالی میشه ازدواج کرده یه چند وقتی میشه که با خانومش درگیره و کارشون داره به جدایی میکشه امروز مادر پسره زنگ زده به مامانم گفته رفتم خونه ی پسرم و گشتم کلی دعا و جادو و جمبل از گوشه کنار خونه پیدا کردم که همش کار عروسمه میگه پسرم گفته تو تموم این سالها همیشه گیج و منگ بودم و مثل یه اسیر تو دست زنم بودم و همیشه حرف حرف زنم بوده 😳

ولی نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم این چیزا رو احساس میکنم همش توهمه  مامانم میگه نه واقعیت داره شما چی میگید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره‌

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738

گلم بله وجود داره این چیزا ولی الان دعا نویس های الان یه مشت کلاه بردارن و قدرت نوشتن این جور طلسم ها رو ندارن 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

من به چشم خودم دیدم تو زندگی یکی از نزدیکانم بیشتر ازینم نمیخام بگم در موردش ولی اثر داشت فورا و قوی البته الآنم داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
گلم بله وجود داره این چیزا ولی الان دعا نویس های الان یه مشت کلاه بردارن و قدرت نوشتن این جور طلسم ه ...

ولی خب حتما الانم وجود داره که یه سری ها میگن کارمون و راه انداخت

2706