2733
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92156 بازدید | 901 پست
شگفتااااااااا     استااااااااارتر دختر منم ۱۴ خرداد۹۷ بدنیا اومده...ساعت پنج دقیقه به پنج ...

وای بچه هامون هم سنند تو یه روز یه سال الهی گل دخترتو ببوس یادم باشه مشکلی داشتم در خصوص پسرم تگت کنم🙂

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
سعی میکنم فراموش کنم و خیلی وقته بخشیدم. ولی متاسفانه مدام کابوس میبینم یا هر بار یه ذره اذیت م ...

وای چقدر شبیه منی بچت چند وقتشه 

منم دقیقا هم خودش و هم خانوادشو بخشیدم الان که پسرم سه سالشه خیلی خیلی اوضاع بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی میکنم فراموش کنم و خیلی وقته بخشیدم. ولی متاسفانه مدام کابوس میبینم یا هر بار یه ذره اذیت م ...

گلم خیلی مثل منی بچت سه ساله بشه آروم میشی هر چی بزرگتر بشه بهتر میشی خودت به خودت کمک کن

چه مث من شوهر منم یه وسواس عجیبی رو بچه داشت وای همش لباس میپوشوند هر چی میگفتیم هوا گرمه میگفت سرما ...

من خانواده همسرمم بسیاااار اذیتم کردن اون دوران. انگار اونا زایمان کردن. اننننقدر حساس شده بودن و هی زخم زبون میزدن....

زایمانمم بسیار سخت بود. 

۱۸ ساعت درد کشیدم ۹ ساعت تو فاز فعال بودم یعنی ماگزیمم درد...

در نهایت هم بچه نیومد و سزارین....

سزارین بسیاااااار سختی داشتم بسیاااااار....

به خاطر همین خودمم ناااابود بودم نمیتونستم شوهرم و درک کنم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2728
بسلامتی عزیزم دعا کن چندسال منتظرم  طبیعی باردار شم بچم سالم باش

چشم اگر قابل باشم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
وای چقدر شبیه منی بچت چند وقتشه  منم دقیقا هم خودش و هم خانوادشو بخشیدم الان که پسرم سه سالشه ...

پسرم ده ماهشه...

باز خوبه شما زایمان راحتی داشتی......

من خانواده همسرمم بسیاااار اذیتم کردن اون دوران. انگار اونا زایمان کردن. اننننقدر حساس شده بودن و هی ...

متاسفانه خانواده شوهرم منم اذیت کردن و جالبه بدونی سر ختنه پسرم باعث شدن پسرم بیهوش بشه و دور از جونش تا دم مرگ بره خدا واقعا به دل خانواده شوهرا رحم و مروت بده

گلم خیلی مثل منی بچت سه ساله بشه آروم میشی هر چی بزرگتر بشه بهتر میشی خودت به خودت کمک کن

انشاءالله 💕

2740

استارتر خواهش میکنم دیگه پستای منو لایک نکن دهنم سرویس شد از بس لایک کردی 😐😐😐😐😐😐😐

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
متاسفانه خانواده شوهرم منم اذیت کردن و جالبه بدونی سر ختنه پسرم باعث شدن پسرم بیهوش بشه و دور از جون ...

پسر من یه مشکل جسمی داشت، میگفتن از بس گناه کردی، خدا نتیجه ی کاراتو داد!

خییییییلی حرفای دیگه که واااااقعا قلبم شکسته شد.

ولی واقعا بخشیدمشون...که خدا هم منو ببخشه

پسر من یه مشکل جسمی داشت، میگفتن از بس گناه کردی، خدا نتیجه ی کاراتو داد! خییییییلی حرفای دیگه ک ...

الهی فدای دل مهربون و بزرگت بشم من امیدوارم خدا به بچت سلامتی و به قلبت آرامش بده

چشم ببخشید🤣🤣🤣 حق با شماست

😀

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

من رو بردی به روز زایمانم ببین من چه دردی کشیدم که میگم درد زایمانم موقعی که بچه رو به دنیا اوردن خیلی بهتر بود بعد به دنیا اوردن بچه دکترم گف جفت چسبیده دستش رو کامل میدیدم که تا نزدیک شکمم اومده بود چنگ مینداخت تا ببینه جفت کنده میشه یا نه برای اینکه بی هوشم نکنه اخرش هم گف نمیشه باید کورتاژ شی فک کن حالا بچه عزیزم رو گذاشتم و رفتم اتاق عمل بی هوشم کردن و کورتاژ ولی همه این سختیها با یه لبخند پسرم در 

2706