2737
2739
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92203 بازدید | 901 پست
عزیزم شما ک اولی رو سز شدی اینم سز میشی دیگه  ولی اگ میخوای میگم

ممکنه سه سال فاصله بیفته بین دوتازایمانم فک کنم طبیعی بشم اره بگین ممنون میشم

همسرودخترام عشقای زندگیم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد از ۱۰سال باردار شدم 😀

خودت نمیخاستی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
منم بعد ۶ سال . نازایی داشتم اندومتریوز دارم

چکار کردی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2731
خودت نمیخاستی

ن نمیشدم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
لطفا برا تاپیک آخرم خواهر گزارش بزن

قد شوهر اینده؟ 

زدم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2740
من شوهرم ۸ ساعت کنارم بود از ۵ سانت تا فول شدن. و تمام مدت گریه میکرد ذکر می‌گفت ولی بعد زای ...

آقا چرا مردها اینجوری میشن پس انگار افسردگی بارداری میگیرن

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
وای منم دیروز معاینه شدم. گفت 2سانت بازی احتمالا یکی دوهفته بزایی. 8 خرداد زده برام. طبیعی از وقتی ...

اگر برات امکان داره طبیعی با بیحسی کن، خاطره زایمانمو بخون

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
وای طبیعی دیگه بخیه برای چی خیلی درد داشت؟؟؟ من اینجا بدنم مور مور شد

آره من تا مقعدم بخیه خورد ولی خب راسته مگین بچه به دنیا بیاد دردها فراموش میشه

باز خوبه شما خودت باز شدی من با سوزن فشار بودم جدم امد تو حلقم  دعا کنین سر این ک ۲۹ روز دیگه ...

من با کیسه آب پاره 

آمپول فشار زدم.پیشرفت کردم و سه ساعت بعد دنیا اومد

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
خانوما من هفته های اخرم یه وقتایی چنان تپش قلب میگیرم که اگه خوابیده باشم باید پاشم بشینم طبیعیه؟؟

فک نکنم طبیعی باشه من اینحور نبودم

من دوماه پیش زایمان کردم خیلی سخت ترازاولی بودراحت بگم بهت مردم وزنده شدم به منم همه گفتن زایمان دوم ...

فاصله زایمان اول و دومتون رو میشه بگین

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍
اسی جانم ان شاء الله پسر گلت به بهترین جاها برسه خاطره شما خوندم با اینکه مجردم اما همیشه تجربیات ...

مرسی از دعای خوبت عشقم 

خیلی هم ترس نداره طبیعی من بواسیر بعدش بیشتر اذیتم کرد منم مث شما از مجردی خاطرات زایمان را میخوندم