2726
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 92076 بازدید | 901 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به ماما گفتم من میخوام اپیدورال شم گفت امشب دکتر بیهوشی نیست و اصلا امکان پذیر نیست خیلی حالم گرفته شد ولی با خودم گفتم تا اینجاش تونستم بقیش هم میتونم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
به ماما گفتم من میخوام اپیدورال شم گفت امشب دکتر بیهوشی نیست و اصلا امکان پذیر نیست خیلی حالم گرفته ...

باز خوبه شما خودت باز شدی من با سوزن فشار بودم جدم امد تو حلقم 

دعا کنین سر این ک ۲۹ روز دیگه وقتشه کیسه ابم پاره بشه و دکتر نگه سوزن بزنی😔

2728
باز خوبه شما خودت باز شدی من با سوزن فشار بودم جدم امد تو حلقم  دعا کنین سر این ک ۲۹ روز دیگه ...

چندم برات تاریخ زدن

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

فاصله دردام شد هر پنج دقیقه یکبار و واقعا دیگ امونم بریده شده بود ماما یه دختر جوون بد اخلاق بود و غیر از من فقط یه خاتم دیگه اونجا بود که میخواستن ببرنش برا سزارین دردها دیگه طوری شد که وصف نشدنی بود طوری که کناره های تخت را از بس تکون میدادم نزدیک بود پرت شم پایین تو این میون به ماما گفتم من درد دارم یه فکری بکن گفت اون موقع که میخواستی مادر بشی باید فکر اینجاشو میکردی

خلاصه داغون بودم یه خانم خدمتکار اونجا بود حالمو دید اومد کمرم را ماساژ داد خداییش کمکم کرد از ته دلم همیشه براش دعای خیر میکنم هر جا هست سالم و شاد باشه الهی

۳/۲۳ وای وقتی یاد پسرم میفتم ک چ دردای کشیدم تنو بدنم میلرزه  

برا منم ۲۴ زدن ..ولی تاحالا تجربش نکردم ..اخرین سونوتون چند هفته بود وزنش چند بود

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
۳/۲۳ وای وقتی یاد پسرم میفتم ک چ دردای کشیدم تنو بدنم میلرزه  

وای منم میترسم ۱۰ تیر برام نوبت زدن قبلا ی سقط داشتم دکترم میگه وقتی درد سقطو تحمل کردی درد زایمانم میتونی تحمل کنی

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه

و یه جیز دیگه وقتی درد داشتم تنها داد میزدم وای دارم میمیرم یه فکری کنید کمی که دردها کم میشد مدام از ماماها معذرت خواهی میکردم ببخشید داد زدم سرتون دست خودم نبود خخخ بعدش که دکترم اومد دکتر به ماما ها گفت چطوره حالش ماما گفت تا حالا خانم به این خوش اخلاقی ندیدیم

2706