2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۵ ساله ب هر دری ک بود زدم هر کاری دعایی نذری ذکری نشد ک نشده 

التماس میکنم دعا کنید واسم بهش برسم

برام ی صلوات میفرستین با کسی ک دوسش دارمو چند سال ب پاش نشستم ازدواج کنم؟؟ تنها مشکل زندگیم همینه دعا کنین برام حل بشه بهش برسم خیلی فکرم روحم خستس داغون شدم

نه

تا حالا نشده ولی قراره بهش برسم

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
بله شده .نه نذر کردم نه دعا .فقط دلم شکست 

چطوری؟؟توروخدا چطور؟؟

برام ی صلوات میفرستین با کسی ک دوسش دارمو چند سال ب پاش نشستم ازدواج کنم؟؟ تنها مشکل زندگیم همینه دعا کنین برام حل بشه بهش برسم خیلی فکرم روحم خستس داغون شدم
2738
آره

چطوری؟؟؟ توروخدا بگو بهم

باور کنین ارزششو نداره فقط از خدا بخایین اگه نشد رهاش کنین 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

اره من ب اونیکه میخاستم رسیدم و‌به معنای واقعی معجزه رو دیدم

چه شبای رو تا صبح با خدا حرف میزدم و نماز شب میخوندم

حتی میگفتم، خدایا حتی اگه به ضررمه بازم بهم بدش

ولی تهش پشیمون شدم 

نامزد کردیم و جدا شدیم در کمال نا باوری

واقعا نباید هیچی رو ب زور از خدا گرفت

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...                               .                                                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/16216845902636              بنویس برام♾           
بله کاش نمیرسیدم...هیچ چیزی رو با زور از خدا نخواه بگو خدا یا از به صلاحم هست

چطور رسیدی؟؟؟

اره من ب اونیکه میخاستم رسیدم و‌به معنای واقعی معجزه رو دیدم چه شبای رو تا صبح با خدا حرف میزدم و ن ...

چه دعایی خوندی بهش رسیدی؟؟