2733
2734
چی قبول میشم امسال؟؟؟ حرفایی ک راجع بهش میزنن درسته؟؟بر میگرده یا نه؟ @دخترتنها68 ‍ 

فدات شم حلال کن چندبار پرسیدی ج ندادم .درمورد هدفت تلاش کن زیاد ازدوستات نپرس بچه ها چقد خوندين این باعث میشه استرس بگیری .به حرفا توجه نکن .

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم
فدات شم حلال کن چندبار پرسیدی ج ندادم .درمورد هدفت تلاش کن زیاد ازدوستات نپرس بچه ها چقد خوندين این ...

همسرمن استخدام میشه اگ اره کی توزوخداحتمابگو

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ...

به نظرت دلش برام تنگ شده؟؟

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
نه نمیاد یه آدمهایی کمکت ميکننن .خیلی زیاد صدقه بنداز به حضرت زهرا بگو آبروتو حفظ کنه

میشه برای داداشم بگی دیگه سوالی ندارم، پرسیدم که میخوام با دختر خالم صحبت کنم راجع به داداشم نظرشو بفهمم برای ازدواج. شما چی حس میکنی راجع به نتیجش

2706