2733
2734
اگه خدا بخواد کمتر از یک ماه

نامرد من ۳۹ هفتم کمتر از یک ماه یعنی تا ۴۲ هفتم میره؟؟؟ من برم گریه کنم

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اندکی صبر کن

صبر کنم شوعرم درست میشه؟ چهار ساله دارم صبر میکنم..خیانت اعتیاد بی مسئولیتی...هیچی درست نشد و بدتر شد

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
عزیزم سه تا پنج ماهه اقدام کردی جواب می گیری انشالله

هشت ماهه اقدامم 😔😔

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
2728
اجبار اونجوری نه ولی همش میگن پسر خوبیه فلان چنان اعصاب ندارم  خدا ختم بخیر کنه

منم دقیقا همین طور .حتی جواب منفی دادم باز دیشب باهام صحبت کردن ک یبار دیگ باهاش حرف بزن 🥺

صبر کنم شوعرم درست میشه؟ چهار ساله دارم صبر میکنم..خیانت اعتیاد بی مسئولیتی...هیچی درست نشد و بدتر ش ...

حس ششم نیستم اما میدونم جوونی شما هقچ وقت برنمیگرده

اگر قرار بود درست بشه ۴ سال زمان خوبی بود برای تغییر

2738
حس ششم نیستم اما میدونم جوونی شما هقچ وقت برنمیگرده اگر قرار بود درست بشه ۴ سال زمان خوبی بود برای ...

میدونم...دیگه امیدی ندارم...دارم جدا میشم

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
حتما روزای خوبی پیش رو داری برای ایندت حسابی تلاش کن و جا نزن 

حتما...ممنون ازت💖

نه عزیزم خیلی دوستت داره از چیزی رنج میبره تو موقعیت مناسب که حوصله داره ازش بپرس

سلام عزیزم خوبی خواست دوستی دادم توروخدا قبول کن ممنون

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
میشه ولی خييييلي حس میکنم در حسرتي چرا ?خیلی خوب بودی خودتم

تورو خدا میشه جواب بدید؟چند روزه بابت ابن حرفتون فکرم مشغوله.یعنی چی خوب بودم؟یعنی الان نیستم واینکه تورو خدا میشه زمان لاقل حدودی بگید کی سرکار میرم لطفااااا🙏🏻🙏🏻😪😪😪😪

لطفا برام دعا کنید