2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاش میشد طلاق بگیرن ما راحت میشدیم نمیدونم چرا قسمت ما نمیشه راحت بشیم  نمیدونم والا شاید اینطو ...

تو باید جوش بدی رابطه پدر مادرتو

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم
تو چشم درشت شوخ و شيطوني سردرد داري

ینی چی درد سر دارم؟😂

به عشقم میرسم خوشبخت میشم؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2731
تو باید جوش بدی رابطه پدر مادرتو

ن متاسفانه بابای بدی دارم دست بزن داره اخلاق نداری دیکتاتوره فقط خودشو قبول داره بیست و چند ساله مادرم هر کاری کرده این آدم درست نشده ماام دیگه نمیتونیم

استارتر توروخدا جواب منمبده کسی ک تو ذهنمه الان حالش بده؟ حرفاش به من  راسته؟ بهممیرسیم؟ چج ...

رها خانم این رابطه دونفره س و احساسيه خدا کنه به ازدواج ختم شه تو خیلی دوسش داری بله حالش خوبه کاملا .

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم
عزیزم میشه بگی کار همسرم چی میشه؟؟؟ دستگاه سیمان پاش بگیرن خوبه براشون سود داره؟؟.  بچم سالمه؟؟ ...

@ دخترتنها۶۸@ میشه ج بدی

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
نه نیست 

به نظرت باردارم؟

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

زمین ماکی فروش میره خونه بخریم خسته شدم

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰
2706