2737
2739
عنوان

راهنمایی خرید ژل شستشوی صورت

1811 بازدید | 18 پست

سلام 

خانمایی که پوست صورتتون چربه چه ژل شست شویی استفاده میکنین 

من حدود ده ساله اَون استفاده میکنم تنها چیزی که به پوستم میفته و نباشه من لنگم 

اما چند روزه هرجا رو میگردم نیست دیروز تو اینستاگرام تو یه پیج پیدا کردم اما۳۲۵ تومن شده اخرین بار ۲۰۰ گرفتم 

شما چه ژلی استفاده میکنین چه قیمتی

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من هیدوردم قرمز استفاده میکنم مناسب پوست های چرب و مستعد جوش و اکنه

فکر کنم 4 ماه که استفاده میکنم و ازش راضیم

داروخونه 50 یا 55 هست ولی من از یک مغازه دیگه 25 میخرم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
بنام خدا  با مایع دسشویی میشورم

مایع دسشویی پوستتو داغون میکنه  

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
من پوستم معمولیه ژل اردن میزنم خوبه 

من خیلی چربه پوستم روزی سه بار باید بشورم

آون ک دیگه وارد نمیشه نگیر شاید فیک باشه من بیول میزنم بد نیست

اره مسئول داروخونه گفت دیگه وارد نمیشه شانس منه😐😐

2706