2733
2734
عنوان

میخوام ریسک کنم عکس لباس عروسمو بزارم😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 6397 بازدید | 264 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزدلم، دنباله داشت دیگه، که موقع رقصیدن با یه بند به مچ دستم وصل میشد.

نه ازین دنباله دارا که روی زمین کشیده میشن منظورمه

دنباله که به دست وصل نمیشه🤷‍♀️

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
نه ازین دنباله دارا که روی زمین کشیده میشن منظورمه دنباله که به دست وصل نمیشه🤷‍♀️

🤣🤣🤣🤣🤣

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰
2738
نه ازین دنباله دارا که روی زمین کشیده میشن منظورمه دنباله که به دست وصل نمیشه🤷‍♀️

عزیزم پروفایلت خودتی

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰

بچه ها اگه گذاشت لایکم کنید

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
اینم مدل ماهی ناز

خیلی زیباست، ولی اصلا با این دنباله نمیشه حرکت کرد گلم، منم مجبور شدم همون دنباله رو با بند به مچ دستم وصل کنم که بتونم برقصم، میدونی چون مدل ماهی فنر نداره واسه همین دور پا میپیچه منم نمیدونستم وقتی پرو کردم دیدم نمیتونم راه برم واسه همین هم کوتاهترش کردم هم انداختم تو مچ دستم، الانم به همه توصیه میکنم فقط به فکر خوشگلیه عکس نباشید، باید راحت هم باشه نزدیک ۱۷ ، ۱۸ ساعت اون لباس تنمونه🥰🥰🥰

2706