2733
2739
عنوان

خانوما بیاین کمکم کنین درباره نینیم

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 58 پست
ممنون عزیز جان حتما  انشالله خودتم بسلامتی سر تایمت زایمان کنی❤

فدات گلم😍❤

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه نبات داغ مام ب نوزاد میدیم..البته مثلن چندتا قاشق چایی خوری و نباتشم زیاد نیس

بله عزیزم. نبات باعث میشه معده گرم بشه و کمتر دچار رفلاکس و دلپیچه بشه. این بهترین درمان برای مشکلات معده س. چون مشکلات گوارشی از سردی معده ان. و با گردم کردن معده، مشکل برطرف میشه

2731
بله عزیزم. نبات باعث میشه معده گرم بشه و کمتر دچار رفلاکس و دلپیچه بشه. این بهترین درمان برای مشکلات ...

من خودم عزیزم بچه ندارم..ولی ابجیم ب بچه هاش داده واز دکترم سوال کرد.‌البته مامانمم ب ماها میداده بدون سوال😁😁😁

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
خیلی اشتباه میکنید. هیییییچ دکتری این کارو تایید نمیکنه. مگر اینکه تو قرن ۲۱ هنوز کسی به علم جدید اع ...

اون دکترایی که میگی خودشون با نبات داغ بزرگ شدن عزیزم.

ولی من به شخصه طب سنتی ترجیح میدم به داروهای شیمیایی.

همین نبات داغ بهتر از هزار تا شربت شیمیایی.

خیلی اشتباه میکنید. هیییییچ دکتری این کارو تایید نمیکنه. مگر اینکه تو قرن ۲۱ هنوز کسی به علم جدید اع ...

شما اگه دو خط مطالعه کنین، در برابر علم ابن سینا که الان توی مراکز علمی معتبر اروپایی داره همچنان تدریس و تایید میشه، نمی ایستادین.

همونطور که یه جای دیگه هم توضیح دادم،

مشکلات معده بخاطر سردی معده ان که با گرم کردنش از بین میرن.

این مشکل توی نوزادان بیشتره و با مقدار کمی نبات داغ و گرم نگه داشتم دور شکم نوزاد، کاملا قابل حله.

2740
صددرصد رفلاکس داره  حتما برو دکتر چیکار به حرف بقیه داری

رفلامس چقدطول میکشه خوب شه؟ 

بابالامصب شوهرم سه چهارروزیه بارمیاد خونه یه مدت تاخوب شم خونه مامانم بودم خوب شدم الانم یه هفتس خونه مادرشوهرمم شیرمم کم شده

ببین خودت جدیدا چی خوردی؟ ‌واینکه خودتم نبات داغ زیاد بخور برای شیرت خیلی خوبه

بخدا من اصلن سردی نمیخورم نمیدونم چراانقد شیرم بده ن حبوبات ن نفاخ هیوی عرق نعنا و زیره هم میخورم

اسی اگ خودشو ساف میگیره مث خطکش میکنه از شکمشه تند تند باد گلوشو بگیر گاهی میبینی چند تا داره بگیر ت ...

خودشو میکشه عقب اره باد گلو خیلی داره همشم میگیرم یه ساعت میزنم پشتش 

دستشو سمت گوش نمیبره ولی ماساژ دادنی گریه میکنه

سلام عزیزم. نی نی شما کولیک داره. یه نوع دلپیچه ی شدیده که نوزادان به خاطر کامل نبودن دستگاه گوارششو ...

کولیکیز سه روزه میدم ولی فرقی نمیکنه. 

یعنی گوشش مالیدنی دردش میاد؟ اخه دست زدن گریه کرد گفتن گوششه

خودشو میکشه عقب اره باد گلو خیلی داره همشم میگیرم یه ساعت میزنم پشتش  دستشو سمت گوش نمیبره ولی ...

دکتر ببرش ولی دلیل اصلی رفلاکسه ولی برا اطمینان ب دکتر بگو گوشش ماساژ میدی گریه میکنه.پسر منم رفلاکس ک داشت عین چوب خشک میکرد خودشو میکشید بردم دکتر گفت با دستت سینتو باریک کن بزار دهنش ک کمتر هوا بره تو گلوش مدامم باد گلوش بگیر 

برام دعا کنید 
2706