2737
2734
عنوان

خانوما بیاین کمکم کنین درباره نینیم

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 58 پست
کولیکیز سه روزه میدم ولی فرقی نمیکنه.  یعنی گوشش مالیدنی دردش میاد؟ اخه دست زدن گریه کرد گفتن ...

آره عزیزم. اون طفلی بدنش خیلی ظریفه. نباید گوشش رو که نازکه بمالین. بعدشم این بچه بخاطر دلدردش کلافه س. بهتره دور شکمشو گرم نکه داری که به گرم شدم معده و هضم شدن غذاش کمک کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفلامس چقدطول میکشه خوب شه؟  بابالامصب شوهرم سه چهارروزیه بارمیاد خونه یه مدت تاخوب شم خونه ما ...

عزیزم باید دکتر تشخیص بده شدتش چقدره و دارو میده چون اون بچه خیلی داره اذیت میشه معمولا تا دوسالگی خوب میشه اما بعضیا قبل یکسالگی 

2731
دکتر ببرش ولی دلیل اصلی رفلاکسه ولی برا اطمینان ب دکتر بگو گوشش ماساژ میدی گریه میکنه.پسر منم رفلاکس ...

امروز دادم مادرشوهرم بردش حموم از حموم در اوردنی تند تند لباساشو پوشوندن لای پتو یه هفتس گریه میکنه این پضعشه مادرشوهرم میگ سرمازدش کردی لباس پوشوندنی

امروز دادم مادرشوهرم بردش حموم از حموم در اوردنی تند تند لباساشو پوشوندن لای پتو یه هفتس گریه میکنه ...

ن فکر نکنم سرماباشه وقتی میگی خودشو میکشه عقب 

برام دعا کنید 
2738
پسرتون چن وقتشه؟دکتر رفته بهترشده؟

الان دیگه دو سال و نیمشه.تا شش ماهگی دارو خورد‌.به محض دارو خورد اروم شد

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜