2737
2734

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ غَشّنی بالرّحْمَةِ وارْزُقْنی فیهِ التّوفیقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْقلْبی من غَیاهِبِ التُّهْمَةِ یا رحیماً بِعبادِهِ المؤمِنین.

خدایا، در این ماه با رحمتت فروگیر و توفیق و خود نگهداری نصیبم کن و از تیرگی‌های تهمت دلم را پاک گردان، ای مهربان به بندگان با ایمان.

💛💖🌹🌸💚🌙😘❤️😍🌷💕📿🧡🌺💞🕋🌱💜💫🕋🍃🌿❣️🎊🎉💛💖🌸

اللهم عجل لولیک الفرج.

خدایا به حق روزهای پایانی این ماه مبارک و عزیز، به همه مریض‌ها لباس عافیت و سلامتی بپوشان و توفیق و شیرینی عبادتت رو به ما بچشان و گناهان ما و همه رفتگان رو ببخش و معجزه و نور خودت رو به ما عطا کن.

🕋🌺🌹📿🌹😘❤️😍💖🌸🌙💕💛🌷💚🧡💜🍃💫🎊🌿💞❣️🌱📿🧡💕🌙

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

@rahaa98 سلام عزیزدلم.نماز و روزه‌هات قبول باشه.دعای روز ۲۹ ماه عزیز رمضان.🌙🌸😍❤️💖

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزيزم

قربونت برم عزیزدلم.الهی به حق این ماه عزیز همیشه سلامت و خوشبخت و شاد باشی در عزیزانت و هر لحظه‌ات غرق در نور و معجزه‌های زیبای خدا باشه و حاجت روا باشی.❤️💖💚🌸💕

2728

سلام نازنینم💐💐💐💐عبادتت قبول حق🙏

عالی بود💮💮💮

🌟🌟🌟

عزیز دلم الهی که به همه خواسته های قلبیت برسی، در زودترین زمان ممکن❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
ممنون عزيزدلم ..چه دعاي قشنگي 

فدات عزیزدلم.😍😍😍😘😘😘🌸💖❤️💚🧡💛💕💕💕💕💕💕💕

سلام نازنینم💐💐💐💐عبادتت قبول حق🙏 عالی بود💮💮💮 🌟🌟🌟 عزیز دلم الهی که به همه خواسته های قل ...

سلام عزیزدلم، خواهر گلم.خیلی ممنونم از پیام و دعای خیلی زیبات.ممنون که تاپیک من حقیر رو خوندی.خیلی خوشحال شدم از پیامت.

الهی عالی ترین معجزه‌های خدا برات رقم بخورند و به هر آنچه که دوست داری برسی.ان شاالله همیشه سلامت باشی.عیدت خیلی مبارک باشه و طاعات و عباداتت در این ماه قبول خداوند مهربان باشه.❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😍😍💕💕🌸💚💛🧡🍃🌹🌷

برا برگشتن عرفانم وخوشبخت شدن کنارش دعا کنید....

همچنین برای حفظ ابروم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

بی نهایت ممنونم از لطف و محبتت عزیزدلم.عسد شما هم مبارک و شاد باشه.❤️❤️❤️

دلها همه بهاران شد از شمیم باران

مه رخ نموده امشب در عید روزه داران

هر کس که در دعایش یادی کند ز یاران

شیرین تر از عسل باد کامش به روزگاران

سلام بانو قبول باشه انشاءالله التماس دعا

بسیار سپاسگزارم جناب برادر.

عید فطر را به شما تبریک عرض میکنم.ان شاالله طاعات و عباداتتون در این ماه خدا قبول باشه.

التماس دعا.

برا برگشتن عرفانم وخوشبخت شدن کنارش دعا کنید.... همچنین برای حفظ ابروم

چشم عزیزدلم.عیدت مبارک باشه.الهی بهترین ها همیشه برات اتفاق بیفته و همیشه سلامت و خوشبخت و موفق باشی.💕💖🌸😍

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.