2752
2734
عنوان

داستان رل با یک سیلبرستی واقعی 🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 11056 بازدید | 500 پست
😂😂😂نه اون نیست من حس ششم خوبن میگم اون نیس

خوب خداروشکر ...خیلی پسر خووبیه😂😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرااا من فکرم میره سمت میلاد کی مرامم..😭😭خداکنه اون نبوده باشههه .. عکساشم اوردم هیچکدوم تو باغ ن ...

وای نگو قبل تو من قلبم درد میگره 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2731

داشتم میخوندم زدن ترکوندن 😭😭😭خو مگه مرض دارین میترکونین

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
نه بابا پژمان من باهاش  صحبت کردم تازه اون دوره ای که دیگه خیلی تو اوج نبود تو فوتبال بازیگرم ن ...

واقعا راست میگی چطوری باهاش ارطباط گرفتی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
واییی خوش به حالت🥺🥺 من تا حالا با هیچ کدوم حرف نزدم

اون زمان میگم فضای مجازی نبود دوتا هفته نامه بود یکی برای طرفداری پرسپولیس  یکی برای  استقلال بعد اون هفته نامه پرسپولیس اسمش متهان بود یه صفحه ای بودبه  اسم الو ماهان زنگ میزدی و حرفاتو هفته بعد چاپ میکرد کل کل بود کری  بود همه چی میگفتن  خیلی از بچه هااونجا دوست میشدن باهم بعد خود طرفدارا هم میتونستن مثلا برن دفتر هفته نامه و تلفن های صفحه الو ماهان رو جواب بدن ازین  طریق خیلی شماره بازیکنارو پیدا میکردیم بعد بچه هابهم شمارههارو میدادن

شبنم از قبیله باران سابق هستم