2726
عنوان

داستان رل با یک سیلبرستی واقعی 🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 11018 بازدید | 500 پست
آخه اش دهن سوزی هم نبود😂

اگه نبود که انقدر طرفدار نداشت دیگه وقتی این همه طرفدار داشته باشی خودتو میگیری اون زمان که خودشو برای من نمیگرفت انقد طرفدار نداشت  

شبنم از قبیله باران سابق هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم یه دوره ای عشق فوتبالیستا بودم اونم از طریق یه هفته نامه شمارشونو دراوردیم چون مسئولای اون هف ...

اخی عزیزم چه دوران باحالی 

خدایی من با این چیزایی از انصاریان تعریف میکنن راجع به تعصب و تعداد بخیه هاش و اینا انتظار داشتم خیلی طرفدار داشته باشه ولی هیچکس نگفت که مثلا منم عکساش و جمع میکردم و اینا خدایی اون طرفدار نداشت اون زمان؟

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
2728
متعصب بود واقعا ولی دخترپسند نبود خدا بیامرز

بنظرم خوشتیپ بود بابا

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
اخی عزیزم چه دوران باحالی  خدایی من با این چیزایی از انصاریان تعریف میکنن راجع به تعصب و ...

چرا انصاریان هم طرفدار داشت ولی اخرا رفت استقلال و خب طرفدارارو ناراحت کرد ولی بازم کمو بیش پرسپولیسیا دوسش داشتن انصاریان یکم قبل تر از جواد کاظمیانه جواد اومد پرسپولیس انصاریان استقلال بود فکر کنم یعنی بازی های انصاریان تو پرسپولیس به سن من زیاد قد نمیده قدیمی ترا طرفدارش بودن

شبنم از قبیله باران سابق هستم