2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اقدام  بارداری داشتید؟

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

یه بیبی دیگه بزن منفی بود منتظر باش پری میشی نشدی هم اگه تا حالا سابقه نداشتی یه دکتر برو

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
یه بیبی دیگه بزن منفی بود منتظر باش پری میشی نشدی هم اگه تا حالا سابقه نداشتی یه دکتر برو

تاخیر تا سه چهار روز داشتم اما ده روز نه 

سخ ماه بود سر تاریخ میومد و گاهی هم دو سه روز جلوتر 

2740

[QUOTE=190062488]عزیزم واقعا پیشگیریه طبیعی, رو درک نمیکنم نکنید این کارو... یه روش جلوگیری لستفاده کنید... بهتزه ازم ...[/QUOTE

اگه چیزی نبود حتما یک روش بهتری رو انتخاب میکنم 

اوایل عروسی خیلیا اینطوری میشن البته اگه بی بی چکت منفی شده و باردار نیستی! یا دوبار پشت سر هم میش ...

جدا نمیونستم چون قبل عروسی پریود شدم هشت روز زودتر گفتم شاید بخاطر استرس هست بعد عروسی پنج روز زودتر شدم اونم فقط یک روز  اومد دوره بعدی سر تاریخ ادمد اما فقط دو روز

2706