2737
2734
عنوان

وزن قبل ازدواج و بعد ازدواج من

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 67 پست
اینکه ۱ساله عقدم ۴بار همو دیدیم. خانوادش اجازه نمیدن هفته ای دو بار زنگ میزنه چون ننش خوشش نمیاد ب ...

ب ننش چه ربطی دارع واااا خوب تو زنگ بزن بهش بذار عادت کنه از در محبت وارد شو 

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه ۱ساله عقدم ۴بار همو دیدیم. خانوادش اجازه نمیدن هفته ای دو بار زنگ میزنه چون ننش خوشش نمیاد ب ...

عزیزم حتما یک فکری بکن این طوری تلف میشی 

من خودم پوستم چروک شد و موهام سفید شد دیگه زیبایی قبل را ندارم 

تا ظاهرت خوبه جدا شو

ب ننش چه ربطی دارع واااا خوب تو زنگ بزن بهش بذار عادت کنه از در محبت وارد شو 

آروم حرف میزنه میگه نازنین نمیشه حرف زد مامانم و بابام ناراحت میش۱۰۰۰۰بار گفتم من زنتم ب کسی مربوط نیس

ولی بازم نمیفهمه

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
2728

تا حالا به یک نفرم نگفتم تجدید نظر کن توی ازدواجت

ولی ۱۰ کیلو کم نیست

و شما الان عقد هستید

وای ب حال ازدواجتون

شما ۲۴ سالتون هس اصلن نیاز ب پشتوانه کسی ندارید

زندگیتون رو درست کنید

تماس بگیرید خانواده ها رو جمع کنید و اتمام حجت کنید

بهتر با همسرت حرف بزنی و ببریش پیش مشاور 

بعدن کلی مریضی میگیری به خودت برس و به هیچکس اهمیت نده مگه ماها میخوایم چقدر عمر کنیم 

خودتو از شوهرت دور کن بهش اهمیت نده ببین جواب میده اگه نداد روشهای دیگه برو

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
آروم حرف میزنه میگه نازنین نمیشه حرف زد مامانم و بابام ناراحت میش۱۰۰۰۰بار گفتم من زنتم ب کسی مربوط ن ...

نازنین درسته من اعتقاد ندارم نکنه دعاش کردن یا طلسمش کردن آخه مرد اینقدر نباید وابسته خانواده اش باشه 

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴

من ۵۵ بودم شدم ۷۲

خیلی خوبه که چاق نشدی ولی ۳۹ واقعا خطرناکه بیشتر به خودت اهمیت بده با حرص خوردن که چیری درست نمیشه به فکر راه حل باش

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738
نازنین درسته من اعتقاد ندارم نکنه دعاش کردن یا طلسمش کردن آخه مرد اینقدر نباید وابسته خانواده اش باش ...

نمیدونم از کجا باید مطمن بشم؟

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
ن همون آ‌شغالی ک هست مونده اصلا دلش برام نمیسوزه. دیشب بابام گفت تو مردی نازنین فقط کسی برات فاتحه ...

استباه ما اینگه سریع عقد میکنیم درستش اینکه شیش ماه دوست باشیم شبش ماه نامزدی شیش ماهم عقد خب تو این دوران خودشون نشون میدن

ینی اصن اشتها نداری غذا بخوری؟؟

انقدر عصبیم کرده ک اشتهام کلا ازدست دادم

کلا شاید یکم ناهار بخورم همین

نمیدونم از کجا باید مطمن بشم؟

برو یه کف بینی چیزی میگه بهت 

ن همون آ‌شغالی ک هست مونده اصلا دلش برام نمیسوزه. دیشب بابام گفت تو مردی نازنین فقط کسی برات فاتحه ...

چرا خب بابای ب این مهربونی و با درکی داری جدا نمیشی نکنه دوشیزه نیستی؟

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2706