2733
2739
عنوان

وزن قبل ازدواج و بعد ازدواج من

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 67 پست
چرا خب بابای ب این مهربونی و با درکی داری جدا نمیشی نکنه دوشیزه نیستی؟

اتفاقا دخترم

خداروشکر برای رابطه هم باید از ننش اجازه میگرفت

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

عزیزم  به نظرم به شدت روحیت حساسه یعنی فکر میکنی همه رابطه ها گل و بلبله؟اوایل ازدواج حتی تا ۴ یا ۵ سال همش درگیری به خاطر عدم شناخت و تجربه صورت میگیره..در هر شرایطی باید عاقل باشی و خونسرد..هر چی باشه چاقو که زیر گلوت نذاشته به قول خودت ننش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ۳۹خیلی کمه برا خانمی با سن شما اگه واقعا بده جدا شو چون هنوز رابطه ای ام نداری که وابستگی باشه من اعتقاد دارم ادم با مرد بی پول ازدواج کنه ولی با مرد بی عرضه هرگز چون اولی تلاش میکنه برا خوشبختی ولی دومی بدبخت میکنه شوهرتم عرضه نداره جلو خانوادش دربیاد چجوری میخوای دراینده بعنوان مرد روش حساب کنی .هرچیزی اندازش خوبه الان وزنت خیلی کمه بعدها دچار مشکل میشی اگه فایده ای نداره جداشو

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
2728
اتفاقا دخترم خداروشکر برای رابطه هم باید از ننش اجازه میگرفت

سعی کنجدا شی من این دردارو تو نامزدی کشیدم حیف جدا نشدم

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏

یا اگه همسرتو دوس داری واونم دوست داره بترسونش یه شوکی بهش بده شاید تلنگری شه یه تکونی بده به خودش مثلا بگو ما به درد هم نمیخوریم من فکرامو کردم نمیتونم ادامه بدم به این رابطه به این دلایل.دلایلتو بگو اخرم بگو دلم خوشه عقد کردم یه دختر وقتی به کسی جواب بله میده هزارتا امید داره من دلم خوشه شوهر دارم ولی انگار هفت پشت غریبه ای یواشکی قایمکی بهم زنگ بزنی اگه خطا کردیم کارمون اشتباهه که مدام میترسی ومخفیانه درارتباط باشیم خب این اشتباهو ادامه ندیم  همینقدر جدی باهاش حرف بزن شاید جمع کرد خودشو

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
شوهرمن ابانیه خودمم آبانی ماشاالله اقاس. ربطی به ماه تولد نداره ذات فقط

اره خب درسته ولی خب من اعتقاد دارم ب ماه تولد ما ماه تولدمون بهم نمیخورد ینی طالع هامون بهم نمیخورد

اره خب درسته ولی خب من اعتقاد دارم ب ماه تولد ما ماه تولدمون بهم نمیخورد ینی طالع هامون بهم نمیخورد

به این چیزا اعتقا. نداشته باش 

اخلاق و شخصیت هر فرد به خودش و فرهنگ و محیطی که زندگی می کنه بیشتر ربط داره تا طالع بینی... 

من دوتا رفیق دارم دقیقا 7 مهر هستن اصلا اخلاق و رفتار و شخصیتش ن با هم جور نیست 

2738