2737
2739
عنوان

بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 57 پست
مهم هم همینه که همسرت همکاری داشته باشه، همین که تو سختی ها کنارت باشه تحملش برات خیلی آسونتره

اره مثلا میتونم کلا پسرمو بسپرم به همسرم کارشو کنه ولی تو مریضی و نوزادی اصلا کمک نیست یعنی کاری ازش بر نمیاد

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
خب پس وقتش الانه برات 

نمیدونم والا خیلی دوراهی سختیه

یا من دارم سخت میگیرم

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما فاصله سنی بچه هاتون چند ساله؟  هردو پسر هستن؟  از نظر اذیت و اینا چطورین؟  من ...

یه  پسر  و  یه  دختر  

۴  سال  فاصله  دارن   

دخترم  یکی   دو  ساله  بود  طبیعتا  چون  سن  اش  کم  بود  خیلی  با  پسرم  بازی  نمیکرد ...

ولی  بعد  اون  خدا  رو  شکر  خیلی  با  هم  هستن  و  با  هم رفیق  ان  ..نمیشه  گفت  اصلا  دعواشون  نمیشه  ولی  خیلی  همو  دوست  دارن  و  هوای  همو  دارن 

پسرم  خیلی  تب  میکرد  و  مریض  میشد  ولی  فکر  میکنم  اقتضای  سن  بچه  هاست  وقتی  بزرگتر  میشن  کمتر  مریض  میشن  .. 

2731

اول مطمعن شو به امادکی کامل رسیدی بعد اقدام کن...مهمترین نسعله هم توان و کشش خودته..اعصابشو باید داشته باشی...من دخترم ۴سال و ۳ماهشه..الانم پسرم تو راهه.ان شاءالله یه ماه دیگه بدنیا میاد..خودمو از قبل اماده ی همه چی کردم...الانم میدونم ک صبر و حوصله و اعصاب بشدت زیاد میخواد...و حسابی تمیرین صبر و حوصله میکنم....البته اگاهی ک دیگه خییلی مهمه...والد اگاه همیشه موفق میشه...کتاب زیاد مطالعه میکنم

بنظر من فعلا زوده چون هم بدنت امادگی کامل نداره هم ممکنه بازم افسرده شی هم بچت کوچیکه نیاز به توجه واموزش داره و از طرفی ممکنه بارداری سختی مثله استراحت مطلق بشی باید فکر اینا هم باشی

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2738
یه  پسر  و  یه  دختر   ۴  سال  فاصله  دارن    دخ ...

دقیقا پسر منم خیلی تبای وحشتناکی میکرد 

بنظر من فعلا زوده چون هم بدنت امادگی کامل نداره هم ممکنه بازم افسرده شی هم بچت کوچیکه نیاز به توجه و ...

اره پسرمم خیلی روحیه حساسی داره و میفهمه همه چیو شایدم بزارم سال دیکه که پسرم مستقل تر بشه

اول مطمعن شو به امادکی کامل رسیدی بعد اقدام کن...مهمترین نسعله هم توان و کشش خودته..اعصابشو باید داش ...

انشالله به سلامتی زایمان کنی 

اره اعصاب فولادی میخواد همین الانشم گاهی کم میارم باید سطح انرژیمو ببرم بالا

منم از الان به فکرم بچه دوم بیارم یا نه!

شما جند سالشه پسرتون؟