2737
2734
عنوان

بچه دوم

731 بازدید | 57 پست

مامانا من یه پسر شیطون دارم که دو سال و نیمشه بچه لجبازی نیست ولی خیلی انرژیش زیاده ماشالله خدا حفظش کنه و فوق العاده روحیه حساسی داره و دوست داره مرکز توجه باشه و همیشه باهاش بازی کنم 

و من دوست ندارم تک فرزند باشه و تنها باشه و خودم خیلی از بارداری اولم و نوزادی پسرم لذت نبردم همش استرس داشتم و افسردگی بعد زایمان گرفته بودم 

به خاطر همین دوست دارم دوباره باردار بشم و تجربه کنم بدون استرس و نکرانی سری قبل 

ولی هم از افسردگی بعد زایمان میترسم که دوباره درکیرش بشم و هم اینکه اعصابمم کشش دوتا بچه نداشته باشه

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

مامانایی که دوتا بچه دارن با فاصله کم به نظرتون خیلی سخته؟ 

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دخترم دو سال و یک ماهشه

ولی میخوام بچه دوممو حداقل ۳-۴ سال دیگه بیارم

هرچند شوهرم کلا مخالفه یه بچه دیگه ست، ولی به نظر من تک فرزندی اشتباهه خیلی بزرگیه برای اون بچه

2728

بستگی به خودت داره وانرژی که داری..من پسرم پانزده ماهشه الان🥰🥰🥰🥰 وبچه دومم هم اخر خرداد بدنیا میاد.....همه میگن سختت میشه دوتا بچه کوچیک اما من میدونم مشکلی پیش نمیاد برام❤❤❤❤

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
من فاصلشون دوسال ونیمش فعلا دهنم سرویس شده

اخی عزیزم ولی فاصله سنیشون خیلی خوبه یکم بزرگتر بشن دیکه باهات کاری ندران جنسیتشون چیه؟ 

پسر منم مرداد چهار ساله میشه و شدیدا هوس بچه کردم دوباره...ولی میترسم..چون پسرم از نوزادی تا الان دخل مارو آورده..فوق العاده حساس و شلوغ..

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭
2738
منم دخترم دو سال و یک ماهشه ولی میخوام بچه دوممو حداقل ۳-۴ سال دیگه بیارم هرچند شوهرم کلا مخالفه ی ...

اخه بهترین فاصله سنی ۲ تا ۵ سال هست نمیخوام زوانو از دست بدم چون یکمی دیرهن باردار میشم اینسری هم خدا بخواد میخوام یکم رژیمای دختر بگیرم ک

بستگی به خودت داره وانرژی که داری..من پسرم پانزده ماهشه الان🥰🥰🥰🥰 وبچه دومم هم اخر خرداد بدنیا می ...

خیلی د‌ست داشتم که فاصله سنیشون کم باشه ولی خب خودم. تازه حس میکنم امادگیشو دارم قبلش اصلا فکرشم میکردم چهارستون بدنم میلرزید

به  نظر  من  اختلاف  ۳  تا  ۵  سال خوبه   همبازی  میشن ...

شما فاصله سنی بچه هاتون چند ساله؟ 

هردو پسر هستن؟ 

از نظر اذیت و اینا چطورین؟ 

من بیشتر از مریضی بچه میترسم چون پسرم خیلی تبای وحشتناک میکرد اصلا از تب فراریم

آره همه همینومیگن، اولی دختر دومی پسر

ولی همینمه اولی دختره نعمته بزرگیه دخترا خیلی کمک هستن. 

2706