2733
2739
عنوان

خرید یخچال فریزر ایرانی الکترواستیل یا هیمالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2565 بازدید | 71 پست

عزیزم من الکترواستیل دارم

خیلی عالیه اما یه مشکل بزرگ داره

اونم این که ۷ ساله استفاده میکنم الان که خراب شده کسی بلد نیست درستش کنه به عبارتی یک بار مصرفه

دیر خراب میشه وقتی هم خراب بشه دیگه درست نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا یه فروشنده اشنا هم الکترواستیل معرفی کرده ولی تو نظر سنجی ها خیلیا میان بد میکن ادم به شک میف ...

دقیقا ...میگن اون قدیمیاش خوب بودن. جدیداش نه.

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊
2728

دلم برای خودم می سوزه. جاریم دو سال پیش لوازم برقی جهیزیه اش رو گرفته همه مارکای خوب. حالا من امسال باید سه برابر اون پول رو بدم تا بگیرم مارک خوب... وسع مالی مون نمی رسه . از طرفی خیلی نگرانم که مقایسه بشم باهاش 

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊
2740
یکی‌ از دوستان به جنس‌ ایرانی‌ اعتماد کرد (به خاطر خدمات پس از‌فروش‌ و قیمت‌ پایینترش) و جنس ایرونی ...

باین قیمتهای نجومی واقعا ادم نمیتونه خارجی بگیره همین سامسونگ که اصلش هم الان تو بازار گیر نمیاد الان ۶۰ تومانه والکترواستیل ایران که ده تومان بود الان شده ۲۵

کلا جاریم مامان خوبی نداره. خیلی مامانش مثلاً می گه دخترم تک دختره و یکیه و باید خیلی هواش رو داشته باشید و...

میترسم بعدا همه جا بگه که ما به دخترمون فلان و فلان دادیم برا جهیزیه ولی عروس دیگه شون همه ی جهیزیه اش رو ایرانی خریده بودن و میترسم این همه جا بپیچه

باین قیمتهای نجومی واقعا ادم نمیتونه خارجی بگیره همین سامسونگ که اصلش هم الان تو بازار گیر نمیاد الا ...

خوبه ایرانی .بگیری هر روز وسایل توش‌ خراب شه؟

دوستم فریزرش‌ هی خراب میشد بار اول که خون گریه میکرد عکس گرفته بود کلا گوشت و مرغ و ماهی و پنیر پیتزا و سبزیاش‌ آب شده بودن‌ فریزریا‌ آب بشن میمونن‌ دیگه؟

میگفت‌ توروخدا‌ نگیر‌ کاش‌ من پولمو‌ آتیش‌ میزدم‌ میسوخت‌ الان آتیشش‌ زدم‌ افتاده به جونم میخوام‌ بزارم سر کوچه دلم نمیاد بفروشم‌ یه بنده خدای‌ دیگه رم گرفتار کنم دعا دنبالم باشه 😒

اون روزی میگفت آحی‌ یخچالشم‌ آب میده بدبخت شدم

دلم فقط‌ از فریزرش‌ خون ‌بود دیگه توش زیاد مواد نمیذارم که خراب شد موادم‌ خراب نشه الان باز باید زنگ بزنم نمایندگی بیان برا یخچالشم‌ ....

من با ۸ تومن اختلاف سامسونگ خریدم‌ آخ نگفتم از دستش‌ این یه ساله

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم
کلا جاریم مامان خوبی نداره. خیلی مامانش مثلاً می گه دخترم تک دختره و یکیه و باید خیلی هواش رو داشته ...

اگه وسایلت مشکلی ندارن به نظرمن که ول کن بزار هرچی دلشون میخوان بگن یه مدت که گفتن دیدن تو برات مهم نیست دست از حرفاشون برمیدارن سعی کن تو اخلاق و کدبانو بودن تو دل بقیه جاباز کنی