2737
2739
عنوان

خرید یخچال فریزر ایرانی الکترواستیل یا هیمالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2565 بازدید | 71 پست
خوبه ایرانی .بگیری هر روز وسایل توش‌ خراب شه؟ دوستم فریزرش‌ هی خراب میشد بار اول که خون گریه میک ...

همیشه هم اینطوری نیست

من ده ساله اسنوا دارم یه بار هم چون آب گرفتم توش خراب شد درستش کردیم 

خاله ام هم هیمالیا قسطی خرید ۵تومن خیلی خوبه و خیلی های دیگه که دیدم 

ولی فقط برا خواهر شوهرم خراب بود نمیدونم مارکس چی بود هرکار کرد درست نشد امرسان خرید حالا چندساله راحت داره کار می‌کنه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندین ساله الکترواستیل دارم عالیه عالیه شک نکن بهترین مارک الکترواستیل هس

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
2740
صد درصد فیکه😅با هردلاری حساب کنی انقدر نمیشه

نمیدونم تو‌بازار‌ نپرسیدم

من پارسال بود گرفتم یعنی‌ هنوز سالش‌م‌ نشده

مرداد‌ میشه یه سال‌ کامل 

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم