2726

خانومایی که یخچال فریزر دوقلو هیمالیا یا الکترواستیل مدل یخساز اتوماتیک دارن بیان بگن ایا راضی هستن میخوام یخچال فریزر بخرم کدومش خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی‌ از دوستان به جنس‌ ایرانی‌ اعتماد کرد (به خاطر خدمات پس از‌فروش‌ و قیمت‌ پایینترش) و جنس ایرونی گرفت بیچاره شدنشو‌ به چشم دیدم‌ هر ماه خونه اینا بودن برا تعمیر و رفع مشکل 😐

ترجیح دادم سامسونگ بخرم و باآرامش‌ زندگی کنم‌

و با وجود اینکه گارانتی نداره خیلی راضی ام 

کسی سوال می‌کند به خاطر چه زنده ای🙂 و من برای زندگی تورا بهانه میکنم

بچه ها. تو رو خدا جوابمو بدین. می شه به این یخچالایی که از گناوه و بانه سفارش می دی و میارن، اعتماد کرد؟؟؟ کسی خریده؟ آخه مثلاً دوقلوی الجی رو زده بود ۳۳ تومن

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊

من هیمالیا دو قلو دارم ۴ ساله،وراضیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

من خواستم بخرم الکترو گفتن نگیر هیمالیاخریدم اوردم زدم برق دیدم صداش زیاده با ی مکافات پس دادم

دیپونت گرفتم خوبه ولی کاربردی نیس این مدلی ک من گرفتم بیخودی درازه و فریزرش کلا دوتاش کوچیه ینی دست توش نمیره بارنمیشه بیشترازاون

من اون موق فکرموتور بودم ک سرصدانکنه اصلا فکر جاگیربودن نبودم فکرنمیکردم اینقد بدباشه این مدلش بااینکه ی نفرم عادتم ندارم پرکنم ولی سخته 

دیپونت خوبه از نظر موتور توی مدلاش دقت کن

راستی استارتر من راجع به الکترواستیل قبلا تحقیق کرده بودم. دوستم مامانش داشت و راضی نبودن. همچنین یکی از فامیلاشون داشته دوقلوش رو و راضی نبوده. 

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊
2706