2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست
اون نامادری که وظیفه بچه مردم رو شونه خودشه چاقوبیخ گلوش نذاشتن که با مرد بچه دار ازدواج کنه. گذاشتن ...

تهش میگه مادرواقعیش نیستم ونبودم حالا چی میگی؟؟؟ اون مادرواقعیه نباید از پاره تن خودش بگذره چون تهش مادرواقعیشه

خدایا شکرت شکرت شکرت
عزیزم چرا حرص میخوری. اگر چیز بدی راجع ب نامادری گفتن راجع ب اون وسانی هست ک واقعا بچه هارو اذیت میک ...

حداقل میتونن توحرفاشون بگن منظورشون باهمه نامادری ناپدریانیست نه اینکه تروخشک روباهم بسوزونن وباعث بشن منی ک باجون ودل دارم برا بچه زحمت میکشم دلم بشکنه

خدایا شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اون بچه الان پیش شما هم ارامش نداره.

فقط بخاطر دل خودت این همه استرس به بچت وارد کردی!!

بزرگ شدن زیر دست نامادری بهتر از ناپدریه. ما نمونش رو تو اقوام درجه یک داریم.

حداقل بچه رو به مادر بزرگش بسپارید. هر روز بهش رنگ بزنید. هیچ وقت نمیتونی کاری کنی که همسرت بچت رو دوست داشته باشه.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2728
چه مزخرفاتی میشنوه ادم ...نود درصدو از کجات آوردی؟ نتایج علمی؟ اون علم و بکوبون تو فرق سرت

میخواد برامون ثابتم کنه .دانشمند سایته

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
خب اون بچه الان پیش شما هم ارامش نداره. فقط بخاطر دل خودت این همه استرس به بچت وارد کردی!! بزرگ شد ...

منظورم اینه ه روز میتونید بهش سر بزنید

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
من فقط با اون قسمت لعنت به پدر و مادرهای بیمسیولیت موافقم! خدا از سرشون‌نگذره! البته حیف لفظ پدر ‌ و ...

بخدا باورکنیدر درقبال بچه ها بیشتر از یک اسم مسئولید.. پاش بیوفته میگن من یک مادرم ، من یک پدرم.. جمع کنیدبابا

خدایا شکرت شکرت شکرت
تهش میگه مادرواقعیش نیستم ونبودم حالا چی میگی؟؟؟ اون مادرواقعیه نباید از پاره تن خودش بگذره چون تهش ...

عزییم کسی چاقوبیخ حلق کسی نمیذاره که با مرد بچه دار ازدواج کنه. مرض که نداریم

اللهم عجل لولیک الفرج
2738
حرف دل منو زدی نامادری و ناپدری غول دوسر مادر و پدری که خودخواهانه بدون فکر کردن به اینده ی بچه جد ...

همیشه این حرفا منوآتیش میزنن .. نامادری وناپدری ازگوشت وخون بچه نیستن،طبیعیه اگه واقعابراش دلسوزنباشن . اما اون ننه بابای اصلی که هرکدوم میرن دنبال دلشون وتجدیدفراش میکنن میشن فرشته.. 😏

خدایا شکرت شکرت شکرت
خب اون بچه الان پیش شما هم ارامش نداره. فقط بخاطر دل خودت این همه استرس به بچت وارد کردی!! بزرگ شد ...

فکر کنم کلمه طلاق و بزن دهنشو پر خون کن در لغت نامه ایمه شما استفاده میکنید جایی نداره

اللهم عجل لولیک الفرج
دختر خالم شوهرش فوت کرد ازدواج مجدد کرد.طرف اول گفت بچه رو نمیخواد .ولی قول داد که مخالفت با رفت و آ ...

واقعا متاسفم برای وجود اینطور افراد .نهایت بی وجدانی جدای از خلف وعده حتی اگر قول هم نمی‌داد اخلاقی و وجدانی خیلی ناجوانمردانه هست این رفتار .آدم نسبت به بچه معصوم غریبه هم نباید اینطور رفتار کنه چه رسد به بچه کسی که به عنوان همسر انتخابش کرده .علاقه این آدما به همسرشون هم زیر سؤال می‌ره بنظرم.هرچند بنظرم دختر خاله شما هم زمان ازدواج با ایشون وقتی دید که بصورت کلی نمی پذیرن حضور بچه رو نباید ازدواج میکرد چون معتقدم بچه و امنیت و آرامشش اولویت به همه چیز داره و مادر دغدغه و اولویت اساسیش باید خوشبختی فرزندش باشه بعد نیازها و منافع خودش .عذر می خواهم اگر اظهار نظر کردم .قصد بی احترامی به هیچ کس رو نداشتم و ندارم

فکر کنم کلمه طلاق و بزن دهنشو پر خون کن در لغت نامه ایمه شما استفاده میکنید جایی نداره

طلاق رو که بقیه گفتن ظاهرا قبول نداشت.

خاله ی بنده این شرایط رو داره معمولا جدا نمشن

یه چیزایی میبینیم تو سایت تعجب میکنیم. میخوام به بعضی از زاینده های بی شرف بگم حیوون میبینم حیوون به اذن خدا به حرف اومد و گفت: خجالت نمیکشی برای مثال زدن از ما حیوونا استفاده میکنی؟ تا الان دیدی ما حیوونا بچمون رو ول کنیم؟ دیدم راست میگه. حرف حق جواب نداره. یک جوجه گنجشک افتاده بود تو حیاط به همین قران مادرش اومد دنبالش با خودش برد با چشمای خودم دیدم

خواستم بهشون بگم شیطان شیطان بهم گفت:من فقط بهت سجده نکردم ولی این چیزا دیگه به من نمی‌چسبه تا الان دیدی یا شنیدی که شیطان بچش رو ول کنه؟

حرف حق جواب نداره بعضی ها موجودات عجیبی هستن که باید یک نام جدید روی این حجم (از نمیدونم چی بگم) گذاشت

اونایی که میخوان بیان بگن قضاوت نکن ریپلای نکنن. با همین قضاوت نکن هاتون دنیا رو به گند کشیدید. آدم بکشیم قتل کنیم تجاوز کنیم دزدی کنیم میگید توشرایط مجرم نبودی قضاوت نکن سرت میاد. از همین تریبون اعلام میکنم خانوم اقا منننن قضاوت میکنم از این که زمین گرده و این چرت وپرتا هم ترسی ندارم

اللهم عجل لولیک الفرج
2706