2733
2734

جریان رو کامل میگم لطفا بی قضاوت راهنماییم کنین

داستان از اونجایی شروع میشه ک من یه پیج میزنم اینستا‌(من دو اسمم مث نازنین زهرا،فاطمه زهرا)خلاصه یه اسمم رو گذاشتم اونی کمتر کسی میدونه اسممه و فامیلیم و دو تا عدد شد نام کاربریم 

خلاصه با اقایی ک از فامیل دورم هست گاهی استوریم ریپلای می‌کرد جواب میدادم و یه مقدار حرف میزدیم،خلاصه جریان اینجور شد ک اون آقا فک کرد دو رقم آخر نام کاربریم سال تولدم هست در صورتی ک اشتباه فک میکرد منم نگفتم ک اشتبا میکنه و این داستان ادامه پیدا میکنه و الان همو میخوایم،رل نزدیم،گف باهم باشیم قبول کردم،عکس خواست من عکس خودم رو ندادم عکس یه نفر دیگه رو دادم از خود اینستا،الان به شدت پشیمونم از این همه دروغ،دوسش دارم،وابستشم،اما نمیخوام باهم باشیم بس ک بش دروغ گفتم و اون کلا الان کسی ک تو ذهنشه من نیستم،تقریبا یه ماهه در ارتباطیم

در ضمن شمارمم داره

لطفا راهنماییم کنین بگین چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

پیچ و ببند.شمارتم بنداز دور یه خط جدید بگیر

به ظاهرتون که می رسه هزارتا عمل زیبایی میکنین تا به چشم بیاین.اما تا صحبت از اخلاق که میشه میگید من همینیم که هستم؟؟؟  درسته ظاهر خیلی مهمه اما قبل ظاهرمون کمی هم به زیبایی باطنمون ارزش قایل باشیم.