2737
2739
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325134 بازدید | 1258 پست
چندتا از پستات دیدم واقعا برام عجیبه چطور شماها بهم کششی نداشتید؟ همه از همون اول آشنایی رابطه دوس ...

اره منم حس میکنم تعادل روحی نداشت. نه من دوسش داشتم ولی اخلاقش باعث شد ازش سرد بشم با حرفای اخرشم کاملا دلم شکست من خیلی کارا براش کردم ولی هیچ کدوم به چشمش نیومد حس میکنم شاید کس دیگه ای تو زندگیش بوده

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
ببخشید عزیزم.با این چیزایی ک از اون آقا تعریف کردی ب نظرم باید خداتو شکر کنی ک رفته.ضربه نبوده.خوش ش ...

مرسی عزیزم ازانرژی مثبتی که بهم دادی برام دعاکن تواین شبا

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ صبح مگه میخوای کله پاچه بار بزارن🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂 خب 5 6 تا عروس داشت من گفته بودم تا یازده تموم شم برم آتلیه مجلس عروسیمون از 4 شروع میشد کلا اینجا اینطوریه چون مجلس عروسی زود شروع میشه اونم معروف ترین آرایشگاهه شهره

نه بابا واسه چی بپوشم وقتی قرار نیست عروسی بگیریم

از همون عروسیم ک بقیه گرفتن فقط عکس و فیلماش مونده...توهم میتونی لباس بپوشی بری عکس و فیلم بگیری البته اگه از لحاظ مالی شوهرت مشکلی نداشته باشه..راستی من و تو همشهریم😎

2728
نه اصلا زوری نبود هموار بودن ۶ماه تموم واسه دختر جاریم شعر عاشقونه خوند و کارهای عاسقونه کرد شب ...

شاید از دید شما مهم نبوده

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2738
😂😂😂😂😂😂 خب 5 6 تا عروس داشت من گفته بودم تا یازده تموم شم برم آتلیه مجلس عروسیمون از 4 شروع میش ...

مبارکه، اما توی شهر ما عروس و داماد ۱۰ شب سر و کلشون پیدا میشه ، زود شام و کادو و بدو خونه😁

ساقی بیا کعشق ندا میکند بلند.....

خواهش میکنم التماس میکنم دعا کنید برام

برام ی صلوات میفرستین با کسی ک دوسش دارمو چند سال ب پاش نشستم ازدواج کنم؟؟ تنها مشکل زندگیم همینه دعا کنین برام حل بشه بهش برسم خیلی فکرم روحم خستس داغون شدم
من نامزد بودم روز آرایشگاهم زدن در آرایشگاه و شکستن 😑اینام استرس گرفتم قشنگ تز زدن ب صورت من فک کن ...

عقد اول من ۱۴ سال پیش بود ، فکر کن خانواده همسرم گفتن آرایشگاه با ما ، بقیه اش با شما ،بعدا فهمیدم آموزشگاه بوده ،موهای جلوی صورتم رو زرد زرد کردنبقیه موهام قهوه ایی ، رژ نارنجی ،مژه پر دار ، یه طرف صورتم رو هم نقاشی کشیدن 😝😝😝 الان یادش میفتم حالم بد میشه 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
از همون عروسیم ک بقیه گرفتن فقط عکس و فیلماش مونده...توهم میتونی لباس بپوشی بری عکس و فیلم بگیری الب ...

ولی به نظرم مراسمم هست ،البته واسه من خیلی مهمه ،من عقد محضری داشتم با این که شب بعد نامزدیم کلی بزن و برقص داشتیم و شب عقدمون هم بازم بزن و برقص بکد ولی سر عقد کسی پیشم نبود تو سالن عقد بیشتر از ده نفر اجازه ندادن بخاطر کرونا 

ولی واقعا دلم یه بزن و برقص توپ میخواد ،  الانم میگم تا کرونا نره و نتدنم عروسی توپ بگیرم نمیرم تو خونم🥺

2706