2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325257 بازدید | 1258 پست

من و شوهرم عاشق معشوق بودیم وقتی اومد خواستگاری هیچی نداشت باباش هم گفت به من چه

این بود که روز عقد من به آرایشگر نگفتم مراسم خودمه، گفتم مراسم داداشمه که کمتر پول بدیم(خااااااااااااااک تو سرم واقعا)

اولا انقد فس فس کرد که یک ساعت دیر رسیدم به محضر ، دوما افتضاااااااااح درست کرد من و 

خب معلومه ۶۰ هزار تومن برای آرایش و شینیون چه افتضاحی میشه دیگه😢

بعدش هم همه فهمیدن اینکار و کردیم و کلی مسخرمون کردن اولیش هم مادرشوهر بی شعورم

ولی تجربه شد عروسی لاقل آرایشگاه گرون رفتم

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
نمیتونم عزیزم سایت عمومیه منم کل زندگبم تو تاپیکامه همش یه اشنا ببینه دیه بیچاره میشم

ببین با خوندن تاپیکت دلم آروم شد 

فهمیدم فقط من تنها نیستم 

یعنیا آهنگ اون شبو میشنوم میگم ببندینش باز یادم نیاد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بدشانس تر از تو منم که بخاطر شب عروسیم چهار ساله افسردگی دارم

نترس منم ازروزعروسیم خاطره خوبی برام یادگارنمونده افسردگی هم گرفتم هروقت یادم میافتاد گریه میکردم بعدازچندسال وقتی گریه میکردم یه صدایی شنیدم که میگفت چهارساله بیهوده برای چی گریه میکنی من دیگه گریه نکردم

2731

اسی واقعا نمیدونن چرا یکیو دوس نداری یکی دیگرو تو زندگیت وارد میکنی مگ اون بچه میدونه ک چه چیزایی سرش میاد اینجور ک تو همسرت رفتار میکنی اوت طفل اینده ای نداره 

اگ شوهرت همه جوره خوبه و هواتو داره با زندگی خودتو اون بچه این کارو نکن 

بعدم شوهرت اگ از دوس داشتن تو مطمعن نبود نباید تن به این ازدواج میداد

خدا عاقبتتو بخیر کنه دلم برا اون بچه میسوزه😔 خیلی میسوزه

برای همه چی خدایــا شکرت❤ {برای رسیدن به هدفام دعام کنید} 
برو سجده شکر کن  بدونی من چه عذابی کشیدم  الان دوباره ازدواج کردم ولی هرشب خودم لعنت میک ...

خیلی برات خوشحالم که لااقل الان خوشبختی عزیزم دلم برامنم دعاکن بتونم طعم خوشبختیو بچشم من خیلی سختی کشیدم ازبچگی تاحالا اینم که بدترین ضربه زندگیم 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 

من برای عروسیم ۵ صبح رفتم آرایشگاه،تازه شب قبلش هم تا ۱۲ آرایشگاه بودم که ویو و لخت موهامو انجام بده و همین طور روزهای قبلش برای رنگ و هایلایت مو....،بعد ما چون عروسیمون جمعه بود میوه های تالار رو پنجشنبه از میدون گرفتیم اوردیم گذاشتیم خونه(چون جمعه بسته هست)،بعد به خاطر ابنکه میوه ها سالم باشن کولرگازی رو گذاشتیم رو ۱۷،با کولر آبی رو دور تند...یعنی تا صبح لرزیدیم از سرما ها  

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
دوستم بدبخت جشن عقدش ک یه جشن مفصل بود ارایشگر بهش میگه صبح ساعت ۹ بیا ارایشگاه .این فلک زده هم رفته ...

بعدش نرفته ببینه آرایشگره کدوم گوری بوده؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
من یه جریانایی پیش اومد که کلا عروسیم برام زهرمار شد.ولی از این گذشته لباسم عالی بود آرایشم فوق العا ...

عکس دسته گل پلیز

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
بعدش نرفته ببینه آرایشگره کدوم گوری بوده؟

اونو دیگه نمیدونم😂

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.
اونو دیگه نمیدونم😂

من اگه بودم حتما بعدش میرفتم از خجالتش در می اومدم و اگه میدونستم راه به جایی میبرم قطعا شکایت میکردم

معلومه که اصلا ذوقی برای عروسیت نداشتی

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
عروسی منم قرارشد عروسی نگیریم وفقط برم ارایشگاه و اتلیه و چون همسرم پول زیاد نداشت از دوستم لباس ع ...

عزیزم.خدا خیرش بده

عین این بلا که چه عرض کنم چون ما اولش فکر کردیم بلاست اما الان دیدیم خیر بوده عین این ماجرا برای دخ ...

به نطرم این پسره زوری ازدواج کرده.اه متنفرم ازین پدر و مادرا که خودشون با دست خودشون بچه هاشونو بدبخت میکنن