2737
2734

پسرم ۱۸ماهشه.۴روزه ک ی قاشق غذا هم نخورده حتی ی قاشق.حتی میوه و ابمیوه ام نمیخوره هیچیه هیچی نمیخوره

فقط شیر خودمو میخوره

احساس میکنم داره دندون اسیاب درمیاره.

تجربه ای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

پسر منم فقط شیر میخورد از شیر گرفتم درس شد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله دندون به شدت بچه رو بی اشتها میکنه براش غذاهای انگشتی درست کن بزار جلوش

میشه توضیح بدید

2740
دختر من از غذا افتاده بود وفقط شیر خودم میخورد،تا دوماه اینجوری بود،تازه وابسته شدید شده بود بخاطر ه ...

وای ینی ممکنه خیلی طول بکشه.؟فک میکردم دو سه روز دیگ حل میشه وقت گرفتم عصر ببرمش دکتر خیلی نگرانم 

ینی تا دو سالگی هیچی نخورد؟

چرا میخورد میوه و تنقلات ولی وقتی موقه ناهار شام میشد میفتاد تو بغلم که شیر بخوره منم ۲۲ ماهگی از شیر گرفتم دیگه غذا میخورد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
چرا میخورد میوه و تنقلات ولی وقتی موقه ناهار شام میشد میفتاد تو بغلم که شیر بخوره منم ۲۲ ماهگی از شی ...

اهان.ن پسر من کلا هیچی رو نمیذاره بذارم دهنش.حتی حواسشم نباشه ی قاشق بره دهنش قورت نمیده میریزه بیرون.تا ۴روز پیش اصلا اینطوری نبود روزی ۴ ۵ وعده حتما غذاشو میخورد بدون جنگو دعوا

بله مثلا چی درست کنم و چطوری

مثلا سیب زمینی نگینی براش سرخ کن چنگال کوچولو بده دستش بگو خودت بردار

گوشت قلقلی براش بپز وسرخ کن خودش برداره

بشقاب میوه نگینی ریز کن،باچندتا خوراکی مورد علاقش

بستنی لیوانی باقاشق بده دست خودش

کتلت یا کوکو یا سوپ وآشی که شل نباشه خیلی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706