2733
2734

چند خوراکی خوب واسه اونایی که رژیمن و گرسنه میشن اول اینکه تخم کتان بگیرید اسیاب کنید صبح ناشتا یه قاشق سر خالی با اب بخورید ، خیلی خوبه واسه شکم و پهلو ، دوم بیسکوییت ساقه طلایی با شیر کم چرب و مغزیجات مثل بادوم خاکی چون ارزونم هست میشه خرید ولی اگه میتونین مغزای دیگه بخرین هر وقت گرسنتون میشه  بخورین ، بیسکوییت که میگم فقط سه تا دونه مجازین بخورین ، چهارم ماست موسیر با کاهو بشدت اشتهارو نصف میکنه هر وقت میخاین غذا بخورین کاهو رو بزنید تو ماست بخورین باعث میشه غذا کم بخورین چون خوشمزه میشه ولع غذا خوردنتون کم میشه  این کاهو با ماست موسیر خیلی جواب میده امتحان کنید  یه چیز دیگه هم قهوه تلخه که خیلی جواب میده مخصوصا صبح و بداز ظهر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
[QUOTE=189734237]همینو بگو والا من اگه اینارو بخورم صدردصد غذا بیشتر میخورم😁[/QUOخوبی به شما نیامده ...

من کاهو با ماست بخورم غذا بیشتر میخورم منکه چیز بدی نگفتم تو چرا ناراحت میشی

.https://harfeto.timefriend.net/16107855742
من کاهو با ماست بخورم غذا بیشتر میخورم منکه چیز بدی نگفتم تو چرا ناراحت میشی

گفتم ماست موسیر تو اول بخور قبل غذا اشتهاتو کم میکنه من به خیلیا گفتم امتحان کردن جواب میده دیگه  ناراحت نشودوم خاهر 

2706