2737
2739
عنوان

دخترهایی که بلدین پسری روجذب کنید بیاییدلطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 45 پست
عزیز من  امروز و فردا پیام ندادن کافی نیست مِن بعد هیچوقت سراغی ازش نگیر اما اگر اون خبرتو گ ...

اره درست میگی .خودمم خسته شدم ازاین رابطه و بلاتکلیفی .اگه میره که بهتر زوداربره بابا .اگه پیام داد گف چخبر کجایی چی بگم .بگم احساس میکنم پیامت میدم اذیت میشی یا نخواستم مزاحم باشم چون توام درگیر کاراتی و سرت شلوغه .این بگم خوبه؟؟خودمم ازفردا درسم بخونم 5ماه دیگه ازمون مهم و سختی دارم ازاین جهنم نجات پیداکنم .اونم همش میگه درستو بخون وو

عزیز من  امروز و فردا پیام ندادن کافی نیست مِن بعد هیچوقت سراغی ازش نگیر اما اگر اون خبرتو گ ...

اون مغروره کلا .خودش بم گف مغروره و اخلاقش خشک وجدیه .البته حرف میزدیم یاحضوری دیده بودمش شوخ هم بود اما نه زیاد .درعین حال که مهربون و دلسوزه ولی سیاست داره بهت رو نمیده .عدم اگه بحثمون شه اون واس اشتی پیش قدم نمیشه اینوخودش گف چن ماه پیش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره درست میگی .خودمم خسته شدم ازاین رابطه و بلاتکلیفی .اگه میره که بهتر زوداربره بابا .اگه پیام داد ...

نه اصلااا اگر پیام داد نباید اینو بگی

وقتی پیام بده احتمالا میگه سلام کجایی خبری ازت نیست! 

تو باید طوری جواب بدی که اصلا نبودنشو حس نکردی و انقدر سرگرم بودی که به اون اقا فکرم نکردی، و خیلی هم خوش برخورد 

مثلا بگی سلااام شما خوبی چه خوب شد پیام دادی انقدر درگیر کارام/درسام یا هر چی بودم که وقت نکردم زنگ بزنم شما چه خبر

اینجوری میفهمه که توی این چند روز تو غمبرک نزدی تا یه حالی ازت بپرسه

آنان که فراموش کنند ، محکوم به تکرارند. :)
2731
اون مغروره کلا .خودش بم گف مغروره و اخلاقش خشک وجدیه .البته حرف میزدیم یاحضوری دیده بودمش شوخ هم بود ...

اینا همش حرفه

اگه دوست داشته باشه هم پا رو غرورش میزاره هم اگه ناراحت باشی از دلت درمیاره 

درست میگی منم وابسته نیسم حسی بهش ندارم اما دلم از بخت و اقبال و زندگیم و شرایط سختم گرفته .منم توبد ...

اگه به چله گرفتن اعتقاد داری نذر کن و یه چله ی خوب رو شروع کن

مثلا چله ایت الله حق شناس

با اعتقاد ک بخونی معجزه میکنه

حتی اگر دو هفته یا سه هفته هم طول کشید تا پیام بده دندون رو جیگر بزار عزیزم

باش عزیزم پیام نمیدم چشم ،خودم بخدا انقدر توخونه مشکلات و بدبختی دارم که باید درسو بخونم خودم نجات بدم 😢😢ولی دلیل اینکه پسری اس و زنگ نمیزنه چیه ؟؟؟میخواد وابستش بشم ؟؟؟؟

باش عزیزم پیام نمیدم چشم ،خودم بخدا انقدر توخونه مشکلات و بدبختی دارم که باید درسو بخونم خودم نجات ب ...

دلیلش فقط و فقط یک چیزه، اینکه خیلی طرف رو دوست نداره و ذهنش رو مشغول نکرده

2738
با ی خط دیگ بهش پی ام بده ببین پا میده یا ن

باش عزیزم .بعداگه پیگیربشه ببینه کیه چی 😥یه خط جدید میگیرم بهش اس بدم ؟؟یا توتلگرام پیام بدم ؟؟بعد چی بهش بگم خب ؟اگه گف تلفنی حرف بزنیم یااگه زنگ بزنه به اون خطچی ؟؟

باش عزیزم .بعداگه پیگیربشه ببینه کیه چی 😥یه خط جدید میگیرم بهش اس بدم ؟؟یا توتلگرام پیام بدم ؟؟بعد ...

بنظرم ب یکی دیگ بگو امتحان کنه ..ک نفهمه خودتی..یکمم باهاش گرم بگیره ببینه پا میده یا ن

اینو میدونی تو ک‌ بری میره نفسم ی پرنده بیقرارم گیره قفسم💔🥀
خرنباشه میفهمه خودتو خراب نکن

توتلگرام پیام داده بود .مثلا دیروز نه من اس دادم نه اون .بعدامروز صبح تل سر زدم دیدم 5 صبح بود نوشته سلام خوبی سحرت بخیر و و .من توتلگرام براش پیام گذاشتم .

توتلگرام پیام داده بود .مثلا دیروز نه من اس دادم نه اون .بعدامروز صبح تل سر زدم دیدم 5 صبح بود نوشته ...

معمولا تلگرام زیاد میری؟ مثلا من از وقتی ف یلتر شده، زیاد نمیرم واگر تو موقعیت شما بودم پیش خودم میگفتم چون، میدونه اینجا نمیام اینجا پیام گذاشته، یه جورایی رفع تکلیف که بعدا نتونی بهش بگی حالمو نپرسیدی

2706