2737
2734
عنوان

دخترهایی که بلدین پسری روجذب کنید بیاییدلطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 45 پست
گولت میزنن وقتی هیچی نمیگه یعنی مشتاق نیست اویزون نشو

باش الان دیگه پیامی ندادم و دیگه نمیدم .تا خودش پیام بده خوبه ؟؟مغرورهم هس .به نظرت چجوری باید رفتار کنیم ؟توخرداد هم قراره ببینمش باردوم .البته باهاش راحت وصمیمی نیستم .فقط امانتی اش دستم هس بهش بدم و خلاص .همهپسرا اینجورن ؟؟اصن نمیدونم قصدش چیه چرا اینجوریه 😞اشتباه کردم درگیرشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خودتو درگیرش کزدی

کاملا مشخصه که بهت فکر نمیکنه

هرزمان که بیکار باشه و حوصلش سربره شاااااید خیری ازت بگیره

دورشو خط بکش

و از خدابهواه کسی که اول عاشق خدا بعد عاشق خودت باشه سر راهت قرار بده

حتی نیاز نیست پیام خداحافظی بهش بدی بلاک و تمام

آنان که فراموش کنند ، محکوم به تکرارند. :)
2728
چقدر خودتو درگیرش کزدی کاملا مشخصه که بهت فکر نمیکنه هرزمان که بیکار باشه و حوصلش سربره شاااااید خ ...

من خیلیییی تنهااام 😢😢حتی دوست دخترهم ندارم .خواهرمم که گف اره من ازهر5 تا زنگش 4 تا جواب نمیدم دلم گرف بهش دیگه زنگ واس نمیدم ا ندادم .پس چرا بام تموم نمیکنه ؟؟؟بعدم توخرداد قراره همووو ببینیم .دلم مرگ میخواد کلا از زندگیم سیرم

2738
امروز اصلا پیام ندادم 😕فردام نمیدم .اگه گف چرا پیام ندادی چی بگم

بگو یکم کارداشتم، سرم شلوغ بود، ناخوش بودم، وو... ولی اگر دیدی اون گیام داد شروع نکن دوباره کلا این روالت باشه که خیلی نپیچی

بگو یکم کارداشتم، سرم شلوغ بود، ناخوش بودم، وو... ولی اگر دیدی اون گیام داد شروع نکن دوباره کلا این ...

امروزاصلا پیام ندادم اونم نداد .😥چقدر من بدبختم 😐😕چجوری باشم دقیقا بگو بم ؟بالاخره مردهستی همجنسات بهترمیشناسی .باشه والا من اصن زنگ واس نمیدم .اما یدونه پیام میدم .اونم خسته شدم همش من اول پیام بدم نمیدونم فازش چیه ادم هرچقدرم سرش شلوغ باشه دیگه یدونه سلام خوبی ؟چقدر وقتت میگیره .

من خیلیییی تنهااام 😢😢حتی دوست دخترهم ندارم .خواهرمم که گف اره من ازهر5 تا زنگش 4 تا جواب نمیدم دلم ...

پس باهاش تموم نکن

اما خودتو مجبورررر کن بهش وابسته نباشی

اگه یه هفته کاملم سراغی ازت نگرفت توم بیخیالش باشی و با خودت دائم تکرار کن که این موندنی نیست اینجوری حداقل بهش وابسته نمیشی

اون اگه خودش بخواد سعی میکنه باهات رابطش رو نزدیکترو صمیمی تر بکنه

بداخلاقی نکن اما خیلی هم مشتاق نباش بهش

میدونم تنهایی سخته خودمم خیلی تنهام اگه تاپیکامو بخونی متوجه میشی چه دوران سختیو دارم میگذرونم

پس باهاش تموم نکن اما خودتو مجبورررر کن بهش وابسته نباشی اگه یه هفته کاملم سراغی ازت نگرفت توم بیخ ...

اینکه میگم باهاش تموم نکن فکر نکنی بخاطر اینه که رابطتون درسته ها

بخاطر اینکه انگار دوست نداری تموم کنی میگم تموم نکن

اما بهر حال بهش وابسته نشو خواهری

بزار اگه قراره عشقی صورت بگیره اول اون اقا گرفتار عشقت بشه 

امروزاصلا پیام ندادم اونم نداد .😥چقدر من بدبختم 😐😕چجوری باشم دقیقا بگو بم ؟بالاخره مردهستی همجنسا ...

وقتی کسی برات وقت نمیزاره بدون که تو الویتش نیستی اینو همیشه یادت باشه

وگرنه هزاران نفر هستن که باوجود مشغله های زیاد اما هرروز با کسی که دوسش دارن در ارتباطن

امروز اصلا پیام ندادم 😕فردام نمیدم .اگه گف چرا پیام ندادی چی بگم

عزیز من 

امروز و فردا پیام ندادن کافی نیست

مِن بعد هیچوقت سراغی ازش نگیر

اما اگر اون خبرتو گرفت بگو انقد تو درگیر کاراتی منم دیگه سرد شدم از توجه یک طرفه اینجوری حساب کار دستش میاد

اگرم که اون دیگه سراغی ازت نگرفت چه بهتر ،تکلیفت باخودت معلوم میشه ، یه نگاه به تاپیکات بنداز ببین چقد کلافه و سردرگمت کرده..!

پس باهاش تموم نکن اما خودتو مجبورررر کن بهش وابسته نباشی اگه یه هفته کاملم سراغی ازت نگرفت توم بیخ ...

درست میگی منم وابسته نیسم حسی بهش ندارم اما دلم از بخت و اقبال و زندگیم و شرایط سختم گرفته .منم توبدترین شرایط زندگیم هسم روحی روانی استرس فشارعصبی .توخونه برادرم ومادرم ازارم میدن مخصوصاا برادرم .بهتره باجدیت درس بخونم 😔برادرم عمدا اذیت میکنه نتونم بخونم بخدا خسته شدم ازدادوبیدادها مادرم و شون .

2706