2737
2739

من فقط مامانم رو دارم که بچه ام رو نگه داره .شرایطش یکم سخته برای همین گاهی غر میزنه بهم که سرکار نرو . ولی من دوست دارم کار کنم فقط هم به خاطر پول نیست . کارش رو هم دوست دارم ‌ . شماها بچه تون رو کجا میگذارید ؟ به شما هم غر میزنن ؟

پرستار نمیشه بگیری راس میگه سخته خودم بچه خواهرمو همش نگهداشتم نه غر که نزدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مادرشوهرم میگه بچه دار شو من نگهش میدارم هنوز که بچه ندارم

میدی به مادرشوهر؟؟من اصلن نمیدم البته پیره نمیتونه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

من شاغل نیستم اما گاهی وقت پیش میاد بچم پیش مامانم میزارم خب بچه هس اذیت میکنه گریه میکنه بالاخره اونم سنشون ریگ حوصله این چیزا رو ندارن 

نباید گله کنی درعوض همیشه برای مادرت کادو بخر ازش تشکر کن بابت نگه داری بچت 

گرنگه دار من آن هست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد      
من شاغل نیستم اما گاهی وقت پیش میاد بچم پیش مامانم میزارم خب بچه هس اذیت میکنه گریه میکنه بالاخره او ...

والا این کارها رو میکنم ولی مدام میگه فلانی گفت خسته شدم بچه نگه داشتم فلانی گفت زن مال کار کردن نیست تیکه میندازه اعصابم خرد میشه

2706