2733
2739
عنوان

خانم هایی که شاغلید بچه تون رو کجا میگذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 104 پست
من دروغ نگفتم شما گفتی زن نباید به اجبار بره خب این درسته کسی منکرش نیست ولی بعد گفتی اگربه پول ندار ...

من هرگز کارکردن رو به پول داشتن  یا نداشتن ربط ندادم ، اتفاقا مثال هم زدم  و فقط با کارکردن اجباریه خانومها مخالفت کردم ، که با روحیات خانومها سازگاری نداره ، لطفا دروغ نگید 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ولی بچه های ای من از مهد رفتن ناراحتن ومیگن چرا مارو مهد گذاشتی پسرم میگه فقط یه سال رفته الان ۲۶سال ...

مهدهیا قدیم شاید...الان مهد ها اینقدر برای بچه ها برنامه هیا اموزشی دارن که به نفع بچه اس که توی مهد باشه.این خانومهایی که توی خونه هستن چر پس بچه هاشونو میبرن مهد؟؟ الان همسایه بالایی ما یه بچه داره به حدی این بچه شیطونه ادم روانی میشه از دستش.مادرش 24 ساعته باهاش توی خونه اس.این بچه اگگر در روز 4 ساعت مهد باشه به نظرتون برای خودش و مادرش بهتر نیست.بچه دیگه نباید مادرو پیر کنه که.دخترخاله من از 6 ماهگی دخترشو گذاشت مهد.به جرات میگم یکی از با ادب ترین بچه هاییه که تا حالا دیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرگز کارکردن رو به پول داشتن  یا نداشتن ربط ندادم ، اتفاقا مثال هم زدم  و فقط ...

بخش دیر جواب دادم ، الان دیدم 

اینکه اکثریت یه کاری کنن ، دلیل بر درست بودن اون کار نیست 

مردم‌کار میکنن چون مجبورن ، وگرنه هزینه هاشون روچطور تامین کنن ؟؟ چطور مالیات بدن؟؟؟ 

من نگفتم کار کردن خوب نیست ، گفتم زن اگه هم بره سره کار نباید اجباری وسط باشه  ، باید بره سرکاری که مالک کاره خودش باشه ، و غربی ها الان به این رسیدن 

زن های ما منتها تا دهه های دیگه به این نگرش میرسن 

حاضرن با هر خفتی سرکار برن ، که به دیگران بگن مستقل هستن ، دستشون در جیب خودشونه ، چی بدست میارن و چی از دست میدن ؟؟؟

این فکر ، فکره زنان جهان اول نیست ، نمیدونم‌ چقدر اطلاعات دارید

من تمام چیزی که از حرفاتون تو اون تاپیک برداشت کردم گفتم چون خیلی هم اصرار داشتید زن بشینه خونه شوهر براش همه چیز فراهم کنه 

و سرانجام در برابر همه چشم‌ها، دو چشم زنده را زنده به گور کردند. چشم‌هایی که دزدها را دیده بود.
بخش دیر جواب دادم ، الان دیدم  اینکه اکثریت یه کاری کنن ، دلیل بر درست بودن اون ک ...

دیگران رو به انحراف کشیدن بحث متهم میکنید ، اونوقت خودتون در تاپیک یه نفره دیگه یه بحثه دیگه راه میندازید ، که ادم رو‌مجبور به پاسخگویی میکنید 

اونجا من کلی کامنت گذاشتم و توضیح دادم ، این یکی از کامنتهام درجواب کسی بود که درمورده زنان غربی مطلبی گفته بود 

خوب شد اینو گذاشتین تا به خودتون ثابت بشه به من دروغ نسبت دادید 

تو این کامنتم واضحه که گفتم زن نباید اجباری سره کار بره 

و از طرفی با پذیرش هرخفتی ( که همونجا درکامنتهای دیگم منظورمو گفتم ازجمله شرایط بد در محیط کاری و .... ) فقط بخاطره  جو حاکم برجامعه ایران که یه چیزهایی  رو حسن میدونن ، تن به کاره اجباری بده 

متاسفم براتون

2731
دیگران رو به انحراف کشیدن بحثی  متهم میکنید ، اونوقت خودتون در تاپیک یه نفره دیگه یه بحثه دیگه راه مین ...

منم برای شما با اون طرز تفکرات سمیتون متاسفم 

این شمایی که بحث رو به انحراف کشیدی پریدی وسط گفتی چرا بچه آوردی. مگه استارتر گفت بیاید نظر بدید برم سرکار یا بمونم خونه؟ حرفای شما تو اون تاپیک هم کاملا نشون دهنده طرز تفکرتون درباره زنان شاغل شد‌. من اون کامنت رو پیدا نکردم وگرنه حتما براتون میفرستادم حرف خودتون رو دوباره بخونید 

و سرانجام در برابر همه چشم‌ها، دو چشم زنده را زنده به گور کردند. چشم‌هایی که دزدها را دیده بود.

بچه ندارم ولی هیچوقت پیش مامانم نمیزارم اگه بیارم 

چون مادرم یک عمر منو بزرگ کرده من چه گلی به سرش زدم که حالا بیاد بچه منم بزرگ کنه گناه داره سنی ازش گذشته الان دیگه بچه هاشو بزرگ کرده سر وسامون داده باید فکر خوشگذرونی خودش باشه

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
به چه حقی درمورده ادمها دروغ پراکنی میکنید ، شما حتی موضوع اون تاپیک رو متوجه نشدین  من در اون ...

منم اونجا بودم چرا حرفتو عوض ميكني و دروغ ميگي!!😐😂😂😂

خوبه كور نيستيم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منم اونجا بودم چرا حرفتو عوض ميكني و دروغ ميگي!!😐😂😂😂 خوبه كور نيستيم 

کامنتم رو تو همین تاپیک گذاشتن ،مشخص شد کی دروغ گفته

خودتو بیشتر از این تخریب نکن 

اینجا تاپیک یکی دیگست ، تمایلی به ادامه ی بحث ندارم 

2740
عزیزم من درباره این ازتون سوال دارم به نظرتون تو مهد اونجوری که باید به بچه ها رسیدگی میشه؟؟مثلا مر ...

اونها هم انسانن و مواظب در ضمن همه مهدا دوربین داره و شما انلاین بچتتون رو هر وقت دلتون خواست تو گوشی میبینین من بچههامو فقط مهده سه ستاره میذاشتم که گرون بود ولی ارزشش داشت 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
کامنتم رو تو همین تاپیک گذاشتن ،مشخص شد کی دروغ گفته  خودتو بیشتر از این تخریب نکن  این ...

٥٠ نفر خووندن ديگه 

٥٠ نفر ادم اشتباه خوندن و دروغ ميگن؟😐🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
٥٠ نفر خووندن ديگه  ٥٠ نفر ادم اشتباه خوندن و دروغ ميگن؟😐🤦🏼‍♀️

کامنت من تو همین تاپیک هست ، تو همینی که الان دارم براتون پیام مینویسم 

توش نوشته (با کارکردنه خانومها مخالف نیستم ، با کاره اجباری مخالفم) 

اون خانوم به من اتهام زدن که من باکارکردن خانومها مخالفم 

مطلب رو نه اینجا گرفتین نه تو اون تاپیک ، وقتی پاسخه منطقی هم  ندارید یا تهمت میزنید یا تمسخر میکنید 

لطفا ادامه ندید 

کامنت من تو همین تاپیک هست ، تو همینی که الان دارم براتون پیام مینویسم  توش نوشته (با کار ...

داره يه تاپيك ديگه رو ميگه ك شما گفتي توو غرب زناي سطح پايين شاغل هستن و زناي خونه دار پرنسس هستن

و منم توو اون تاپيك بودم

داره يه تاپيك ديگه رو ميگه ك شما گفتي توو غرب زناي سطح پايين شاغل هستن و زناي خونه دار پرنسس هستن و ...

خانومه محترم اینجا تاپیک یکی دیگست ، بحث رو‌کش نده شما تو اون تاپیک هم کامنتهای منو نخوندی و تمسخر کردی و قضاوت نابجا کردی ، اینجا هم نخوندی و قضاوت نابجا کردی 

همون خانومی که تو این تاپیک اومدن به من اتهام زدن 

عین تاپیک من رو اینجا کپی کردن به عنوان مدرک که مثلا متهمم کنن ، اما جالبه ثابت شد خودشون دروغ گفتن ، چون عین حرفم‌هست که گفتم با کارکردنه خانومها مخالف نیستم با کاراجباریه خانوم ها مخالفم 

شما هم دارید به من تهمت  میزنید 

من کی همچین  چیزایی گفتم  ؟؟؟

من از اولین کامنتم گفتم ، خانومها اگه سرکارهم میخوان برن باید دوست داشته باشن ، اونم در جواب استارتر بود که مدرن بودن رو گرفتنه  یه سری حقوق از اقایون میدونست در ازای رفتنه سرکار و تامین مخارج خانواده 

من گفتم اگه زنی هم میخواد بره سرکار نباید مجبور بشه بخاطره تامین هزینه بره ، این یعنی اگه هم کار کرد علاقه توش باشه نه اجبار ، که اینم مطابق با روحیاتشه 

این نگرش جهانه جدید در مورده زنه و جایگاهشه   

من اصلا از اعتراض و متوجه نشدنه حرفم توسطه یه عده از جمله شما تعجب نمیکنم 

2706