2737
2739
عنوان

من عاشق این مدل ارایشم عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 69 پست
منم شبیه پروفمم یکم

واوووو پس خیلی جذابی، 😍

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خخخخخخ دقیقا یبار ارایشگاه بودم ی خانومی گفته بود سایه پشت سایه نمیخام ساده میخاس،طفلک اصن سایه نزده بود براش!!!! ی خط چشم فوق نازک...😑😑😑 میگفت ب نظرتون این ارایشه الان؟!😁 هیچ کاری نکرده بود براش! انگار جور دیگه ای بلد نیستن ارایشگرام😀

تو خونه خودمون ارایش کنیم بهتره 

کانتور صورتتون رو یاد بگیرین، لوازم خوب بگیرین و تمام😉

بله چون‌کلی زیر سازی میشه اما خیلی خوشگلتره کاش وقتی میگم نچرال ارایشگر هرکار دلش میخاد نکنه و خداتو ...

مندفراموش‌نمیکنم یه روز مجبور شدم برم ارایشگاه شخصی برام میکاپ کنه چون حداقل کارامو خودم انجام میدم

ادسترسی به لوازم ارایشی نداشتم عجله داشتم 

دختره منو میکاپ کرد در اخر رژ لب رو خودم زدم و ریمل و اتمام کرم پودر 

فراموش نمیکنم سالنشو چهره دختره رو بعد دوسه سال جای ارایشگاه رو 

و پولی که بابت اون دادم و سوزش اخرش که مفت دادم

چچون عجله داشتم مجبوربودم فقط دختره یه البوم عروس دروغی به من نشون داد حالا عاقل شدم ویدیو میگیرم ازشون😂😂😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

آخه عزیزم این جور آرایش ها ب هرکسی نمیاد خیلی ساده هس ب هرصورتی شاید نیاد مثلا خودمن اینجورآرایشی اصلا بهم نمیاد

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
آره والا . من هر وقت برا مراسم ها  رفتم آرایشگاه مثل جن شدم الان نزدیک هفت ساله نمیرم اگ ...

وای دقیقا منم

انقدر کرم میزنه که جرات نمیکنی لبخند بزنی مبادا دندونات پیدا بشه به زردی بزنه در برابر آرایشت

خخخخخخ دقیقا یبار ارایشگاه بودم ی خانومی گفته بود سایه پشت سایه نمیخام ساده میخاس،طفلک اصن سایه نزده ...

هرشخصی یه کانتور میخواد چندبار انجام بشه بهترین حالت در میاد

چندشب پیش من خودم به ارایشی کردم شوهرم از دراومد گفت الهام تاحالا چشماتو اینجوری نکشیده بودی برم اسفندت کنم😂😂😂😂😂😜

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2706