2733
2739
مرسی دوستم😚😚😚 من دختر عموم دو ماه پیش زایمانش بود اینقدر اذیت شده بود. طبیعی بود. به من می‌گفت ...

منم خیلی دو دلم ولی خب فعلا سز اختیاری رو انتخاب کردم ولی نمیدونم چرا دکترم برای هفته ۴۰ وقت داده 😐😐😐

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
چند کیلو بودی و بعدش چند شدی؟ من زمان ازدواج ۴۵ بارداری اول۵۵ بعد بارداری اول ۶۲ بعد زایمان دوم ...

خوش بحالت بابا من موقعی که ازدواج کردم۵۷بودم بعد شدم۶۷الانم۷۷هستم البته یک ماهه خودم وزن نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دو دلم ولی خب فعلا سز اختیاری رو انتخاب کردم ولی نمیدونم چرا دکترم برای هفته ۴۰ وقت داده 😐 ...

ان شالله به راحتی فارغ بشی و کوچولو تو بغل بگیری عزیزم😚😍

مگه تو چند سزارین میکنند عزیزم ؟

ان شالله به راحتی فارغ بشی و کوچولو تو بغل بگیری عزیزم😚😍 مگه تو چند سزارین میکنند عزیزم ؟

هفته ۳۸ به بعد هفته ۴۰ احتمال زایمان طبیعی بالاست 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
یه ذره کوچولوت بزرگتر بشه خود به خود لاغر میشی عزیزم بسکه دنبالش می‌دوی و زحمت داره

اسم کاربریتون چجوری ثبت شد

منظورم اون قلب کناراسمه؟

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
همینجور معمولی تایپ کردم ‌مگه ثبت نمیشه ؟

برا من نشد 

البته من قلب صورتی کوچولو خواستم بزارم😂

نشد🥴

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
2738

نه تا دوسال شیر دهی صبر کن 

چون رژیم خیلی عوارض داره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
خوش بحالت بابا من موقعی که ازدواج کردم۵۷بودم بعد شدم۶۷الانم۷۷هستم البته یک ماهه خودم وزن نکردم

خب من قدم کوتاهه. ۱۶۰ هستم. کم کم شروع کن رژیم. من از همه وعده های غذاییم چند لقمه کم کردم. شیرینی رو‌کم کردم و برای اینکه شیرم کم نشه از شیر و خرما مرتب استفاده میکنم. چون بچم فقط شیر خودمو می خوره.

درکل که هردوشون سختیهایی دارن ولی طبیعی فکر نکنم برا هیچکس راحت تر باشه،من خیلیم ضعیفم  از لحاظ ...

من اگه یه روز زایمان کنم طبیعی با اسپاینال اپیدورال انجام میدم حتما به نظرم خیلی حس خوبیه

اینو باید از کسی بپرسی که دوتاشو انجام داده،اینجا هرکی هرکدومو انجام داده میگه همون خوبه😀

والله من سزارین بودم اصلا نمیگم خوبه چون واقعا خیلی سخت بود خیلی که گریه میکردم هم دردم زیاد بود هم اوایل واسه بچه سخت نمیتونی راحت شیر بدی نمیتونی راحت راه بری شکمم هم مثل قبل نشده با اینکه خیلی لاغر بودم 

2706