2737
2739
من اگه یه روز زایمان کنم طبیعی با اسپاینال اپیدورال انجام میدم حتما به نظرم خیلی حس خوبیه

دوست منم انجام داد خیلی راضی بود ولی اینجا والا بعضیا میگن مابیحس نشدیم اصلا!

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله من سزارین بودم اصلا نمیگم خوبه چون واقعا خیلی سخت بود خیلی که گریه میکردم هم دردم زیاد بود هم ...

عههه چه بد،یکمم شانسیه فکر کنم،البته  خب شاید طبیعی بودین از اینم سخت تر میبود براتون

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2731
منم از هر کی پرسیدم راضی بوده.لابد بیمارستان خوب بهتر انجام میده 

نمیدونم کلا زایمان یکمم شانسیه به نظرم،ولی اپیدورال بهتره چون تا۴ سانت باید دردو بکشی،اون یکی تا ۹ئه فکر کنم

ببخشید شما چنددست لباس سایز صفر گرفتین تا کی سایزش شد؟

من بچم ۴کیلو بود صفر پوشید سه چهار دست گرفتم ماه اولو پوشید بعد بدنیا اومدن یکم وزن کم میکنن پسر من ۵روز بردن دکتر ۳۸۰۰شده بود 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
منم خیلی دو دلم ولی خب فعلا سز اختیاری رو انتخاب کردم ولی نمیدونم چرا دکترم برای هفته ۴۰ وقت داده 😐 ...

اصلننن نذاریا هفته ۴۰بشه مثل من خونریزی افتادم نصفه شب اورژانسی بهترین تایمش ۳۸هفتهو ۶روزه یعنی پایان هفته  ۳۹مرض دارن دکترا 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
والله من سزارین بودم اصلا نمیگم خوبه چون واقعا خیلی سخت بود خیلی که گریه میکردم هم دردم زیاد بود هم ...

منم خیلی سختم بود حال عمومیم خیلیی بد بوود فشارمم پایین بود 😕

اگر به بچت شیر میدی حتما تحت نظر دکتر تغذیه رژیم بگیر

منم دوماه بعد زایمان رفتم رو وزنه دیدم وای ۲۳کیلو اضافه وزن پیدا کردم

سریع رفتم دکتر تغذیه ،یادمه همون ماه اول ۷کیلو کم شد، خلاصه تو تولد یکسالگی پسرم وزنم به قبل بارداری رسیده بود پسرم هم شیر خودم رو میخورد

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
منم خیلی سختم بود حال عمومیم خیلیی بد بوود فشارمم پایین بود 😕

منم همینطور بودم نمیتونستم سرفه کنم انگار تیغم میزدن حال روحیم خیلی خیلی بدتر بود،شکمم جمع نشد اصلا

منم همینطور بودم نمیتونستم سرفه کنم انگار تیغم میزدن حال روحیم خیلی خیلی بدتر بود،شکمم جمع نشد اصلا

اوف سرفه عطسه که زجره من اروم جای عملو فشار میدادم تک سرفه میکردم شکم ربطی به نوع زایمان نداره من بچم درشت بود شکمم خیلی بزرگ بود باز خیلی خوب جمع شده حتی دکترم گف چقد لاغرشدی ولی باز ۸کیلو زیادم یکمم شکم دارم دوستامم طبیعی بودن خیلی چاقن