2733
2734
عنوان

توروخدا کمک کنین اگه چیزی میدونین

667 بازدید | 24 پست

بچه ها دختر عمم با همسرش مثل اینکه یه کارای کردن بعد میگه الت تناسلیش همسرش یکم ب واژنش فشار وارد کرده همون موقع یکم لک دیده دیشبم لک داشته امروز خونریزی افتاده،بنظرتون چیزی شده من بیشتر از خودش ترسم گرفت

و خُدایی کِ بِشدت کافیست💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه همسرش دیگه....مبارکشون😑

بره متخصص زنان

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2728
یعنی امکانش هست؟

فک کن عارع

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2740

اگه رابطه ی داشتن و خونریزیشون قطع نمیشه باید به دکتر مراجعه کنن خونریزی هم بخاطر مویرگ های که اطراف هایمن(بکارت)قرار داره اتفاق میفته یا بخاطر اینکه حین رابطه ورودی واژن فشار زیادی اومده

اگه رابطه ی داشتن و خونریزیشون قطع نمیشه باید به دکتر مراجعه کنن خونریزی هم بخاطر مویرگ های که اطراف ...

نه عزیزم اصلا رابطه نداشتن یعنی میگه لبه ی بدنم ی ضربه خورد فقط،نمدونم چرا خونریزی داره واقعا میگه کمرممم درد میکنه

و خُدایی کِ بِشدت کافیست💙
2706