2737
2734
چه خوب ماشالله ما هم حقوقمون همونه ولی چیزی نمیمونه البته ما قسط زیاد داریم. پول رو که اینجوری نگه د ...

ما قسط نداریم شش تومن با یا خدا یا ابوالفضل به آخر ماه میرسه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
به فکرشم پولش پوچ نشه

گلم همه صلاح خودشونو بهتر از دیگری میدونن دخالت شما درباره پس انداز یا خرجش بیجاست

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به فکرشم پولش پوچ نشه

اونا تجربه شون از شما بیشتره نگران نباش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
چه خوب ماشالله ما هم حقوقمون همونه ولی چیزی نمیمونه البته ما قسط زیاد داریم. پول رو که اینجوری نگه د ...

ما هم دو نفر مث تراکتور کار میکنیم انقد قسط و وام داریم هیچی نمی مونه اصلا هم ولخرجی نمی کنیم مثلا لباس و فلان واقعا هزینه ها سنگینه یه هندوونه شده 50هزار تومن 

وام خونگی ها ثبت نام کنه 

ترجیحا 20 ماهه 

باهاش 

پولاش هم جمع کنه ی مغازه بزاره 

زمین با ماهی 4 نمیشه خرید 

طلا هم ریسک دارخ و کلی اجرت و سود و اینا میخوره

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین 
ما هم دو نفر مث تراکتور کار میکنیم انقد قسط و وام داریم هیچی نمی مونه اصلا هم ولخرجی نمی کنیم مثلا ل ...

گوشت نخورین برنج بخورین میوه هم نخورین😐😂

من همون کارشناسه ام😂

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
2738

چرا طلا نمیخره خب؟ 

پول که بی ارزش میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ما هم دو نفر مث تراکتور کار میکنیم انقد قسط و وام داریم هیچی نمی مونه اصلا هم ولخرجی نمی کنیم مثلا ل ...

ببین عزیزم اگ تهرانی میتونی ماهانه تو آف دی جی کالا خیلی از خرید هات کثل دستمال کاغذی و شامپو و خیلی چیزا دیگ ک تاریخ مصرف ندارن. و برای چند ماهت بخری 

قند و شکر و روغن و برنج و حبوبات و رشته ونمک و  سیب زمینی بخوای بخری نگهداری کنی باید جاش خنک باشه اول ماه به اندازه یک الی دو ماهت بخر بزار تو انباری 

جوری ک برای خونه تو طول ماه فقط پنیر و تخم مرغ و پیاز و گوجه و نون و میوه بخوای بخری 

مربا رو خودت درس کن 

برنامه ریزی کن برای خورد و خوراکت 

هفته دوبار مثلا میوه بخر بستگی ب تعدادتون هم داره 

وقتی میری میوه فروشی نیا یک کیلو نارنگی بردار ی کیلو سیب 

بیا سه تا نارنگی سه تا سیب سه تا پرتقال دوتا لیمو شیرین بخر اینجوری از همه میوه ها داری و پول یک کیلو نیم از یه میوه رو میوه های مختلف میخری

سعی کن تو هفته یک روز ماکارونی با سویا 

یک روز بادمجون 

یک روز کته یا دمی گوجه 

دو روز مرغ 

اگ توانت رسید یک روز گوشت یا ماهی 

یک روز هم پلو مخلوطی درس کن من خودم میام پیاز و سیب زمینی سرخ میکنم ی کم کشمش میریزم ماش یا عدس هم میپزم رب میزنم میزارم وسط برنج 

میونی عدس پلو هم درس کنی تو طول هفته 

امیدوارم سفرتون پر برکت باشه

بچه ها من درخواست دوستی ها رو قبول نمیکنم کاریم داشتین یه جا تگم کنین