2733
2734

چرا انقد درگیر حقوق باباتی وقتی خودت متاهلی

تا الان بلکه 4 تا تاپیک در این باره زدی

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا انقد درگیر حقوق باباتی وقتی خودت متاهلی تا الان بلکه 4 تا تاپیک در این باره زدی

واقعا؟؟؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

چه خوب ماشالله ما هم حقوقمون همونه ولی چیزی نمیمونه البته ما قسط زیاد داریم. پول رو که اینجوری نگه دارین به درد نمیخوره ارزشش کم میشه .اگه طلا نمیخره حداقل جمع کرد زمین بخرین خیلی خوبه

برو تاپیک هاشو ببین

آره دیدم لابد از ایشون نظر میخوان وگرنه من که اصلا خبر ندارم بابام چقدر درآمد داره و چقدر پس انداز یعنی نمی خوام بدونم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خودشون ازدواج کردن  فک کنم فقط پدر و مادرش باشن

نه میگه دو تا بچه مجرد بزرگ هم دارن

2706