2777
2789
عنوان

درمان خونگی برای پیله دندان

166 بازدید | 9 پست

درمان خونگی سراغ دارید برای پیله کردن دندان ؟؟

از صدای گذر آب چنان می فهمم🩷تند تر از آب روان عمر گران می گذرد🩷زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیسن🩷آن‌قدر سیر بخند که ندانی غم چیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیر بزار باز میشه تخلیه میگردد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

نشاسته دوتا قاشوق بریز

اب سرد هم بریز کم هم بزن روشعله بزاز

قل زد ورش داار بزار روش وقتی سرد شد بریز بیرون دوبارههی تکرار کن عفونت سریع میکشه

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

آموکسی سیلین ۵۰۰ هر ۸ ساعت یک عدد

مترونیدازول ۲۵۰ هر ۸ ساعت یک عدد

به مدت یک هفته بخورین

البته اگر منظورتون آبسه دندون هست

ولی به هر حال شما باید بزودی به دتدونپزشک مراجعه کنید 

درمان خونگی ؟؟؟ اول منبع عفونت باید خارج بشه وگرنه مشکل ساز میشه حتی انتی بیوتیکم نباید بخورین ک ی ...

رفتم دندن پزشکی سفالکسین و مترادینازول داده 

از صدای گذر آب چنان می فهمم🩷تند تر از آب روان عمر گران می گذرد🩷زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیسن🩷آن‌قدر سیر بخند که ندانی غم چیست